R e k l a m a

Materac o statusie wyrobu medycznego Hilding – dla kogo?

R e k l a m a

Mniej więcej ⅓ swojego życia poświęcamy na sen. Odgrywa on ogromnie ważną rolę zarówno dla naszego zdrowia fizycznego, jak i psychicznego. Nic więc dziwnego, że wybór materaca do spania powinien być kwestią dobrze przemyślaną. W niektórych przypadkach konieczny będzie wręcz zakup materaca będącego wyrobem medycznym. Sprawdź, co to oznacza i kiedy warto wybrać taki rodzaj materaca!

Choć materace o statusie wyrobu medycznego nie są lekiem, a służą jedynie profilaktyce lub wsparciu w leczeniu różnych schorzeń, muszą spełniać surowe normy bezpieczeństwa dla zdrowia ludzkiego. Taki materac będzie wspierał zdrowie i dobre samopoczucie użytkownika. Kto powinien wybierać materace będące wyrobem medycznym? Dowiesz się z poniższego artykułu!

R e k l a m a | Dalsza część artykułu pod reklamą

Materace Hilding dla zdrowego kręgosłupa

Jeśli chodzi o wyroby medyczne, materace Hilding wyróżniają się na tle innych producentów. To właśnie Hilding zaprojektował całą serię wysokiej jakości materacy, które uzyskały status wyrobów medycznych, przechodząc szereg restrykcyjnych testów i badań. Producent obiecuje, że materace Hilding o statusie wyrobu medycznego oferują przeciwdziałanie powstawaniu odleżyn, wspomaganie procesu rehabilitacji wad postawy, a także wspierają profilaktykę wad rozwojowych układu ruchowego.

Materace o statusie wyrobu medycznego od Hilding są dedykowane wszystkim osobom, które chcą zadbać o zdrową pozycję kręgosłupa w czasie snu, ale także tym zmagającym się na przykład z wadami postawy. Materac będący wyrobem medycznym to dobry wybór również dla osób, które często budzą się z bólem kręgosłupa.

Materac Hilding Pasodoble o właściwościach prozdrowotnych

Jednym z flagowych modeli materacy o statusie wyrobu medycznego jest Hilding Pasodoble. Stworzono go w szczególności z myślą o osobach, które preferują twardszą powierzchnię spania lub jest ona rekomendowana ze względu na ich wagę, wiek lub problemy z kręgosłupem. Z jednej strony materaca Pasodoble umieszczono matę kokosową, która zwiększa twardość. Z drugiej z kolei znajduje się Sizal, czyli naturalne włókno z agawy, które stabilizuje twardość materaca. Resztę wypełnienia oparto o konstrukcję sprężyn kieszeniowych.

Hilding Salsa – materac idealny dla par

Jeśli szukasz materaca o statusie wyrobu medycznego, który będzie idealny dla pary, szczególnie takiej z dużą różnicą wzrostu lub masy ciała, warto rozważyć zakup modelu Hilding Salsa. 7 zróżnicowanych stref twardości oraz wkład wypełniony pianką Flexifoam to gwarancja zdrowego i komfortowego snu zarówno dla jednej, jak i dla dwóch osób.

Materac Hilding Salsa ma udowodnione działanie prozdrowotne – zapobiega powstawaniu odleżyn, zmniejsza napięcie mięśni, stabilizuje pozycję kręgosłupa, a dodatkowo oferuje przyjemne uczucie otulenia dzięki dopasowywaniu się do kształtu ciała pod wpływem temperatury. Materac o statusie wyrobu medycznego może być najlepszą rzeczą, jaką zafundujesz swojemu kręgosłupowi w najbliższym czasie. Przekonaj się sam, jaką odczujesz różnicę!

R e k l a m a

ZOBACZ TEŻ

Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
R e k l a m a
R e k l a m a

SPOŁECZNOŚĆ

8,640fanówPolub nas
806obserwującychObserwuj
8obserwującychObserwuj

KOMENTOWANE

R e k l a m a

NAJNOWSZE

R e k l a m a
0
Podziel się swoją opiniąx