R e k l a m a

Rusza Młodzieżowa Rada Powiatu Wieluńskiego. Zgłoś się do niej i Ty!

R e k l a m a

W nowej kadencji samorządowej w Starostwie Powiatowym w Wieluniu ma być lepiej słyszalny głos młodych ludzi. Wkrótce ruszy Młodzieżowa Rada Powiatu Wieluńskiego, a jeszcze do 31 maja 2024 roku można wziąć udział w naborze na członka nowo powstającego ciała.

Aby wziąć w nim udział należy przygotować pisemną pracę na temat „Moja kandydatura – moja wizja i mój pomysł na Młodzieżową Radę Powiatu Wieluńskiego”, na maksimum 3 strony formatu A4. Szczegółowe wytyczne dotyczące czcionki oraz wymogów formalnych znajdują się w regulaminie konkursu, w którym znajdziemy też wymagania stawiane kandydatom na członków Rady.

R e k l a m a | Dalsza część artykułu pod reklamą

W konkursie na członka Młodzieżowej Rady Powiatu Wieluńskiego może wziąć udział każda osoba, która spełnia wszystkie następujące warunki:

  • na dzień ogłoszenia konkursu ukończyła 14 lat, a nie ukończyła 21. roku życia;
  • na dzień ogłoszenia konkursu jest mieszkańcem powiatu wieluńskiego;
  • posiada zgodę rodzica/opiekuna, w przypadku niepełnoletniego kandydata;
  • nie jest skazana przez sąd prawomocnym wyrokiem za przestępstwo popełnione z winy umyślnej lub nie orzeczono wobec niej prawomocnie środka wychowawczego lub środka poprawczego;
  • wyraża zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych, w tym wizerunku, oraz na upublicznienie określonych informacji zawartych w formularzu zgłoszenia do udziału w konkursie.

Regulamin konkursu oraz wszystkie wymagane do wypełnienia dokumenty możecie znaleźć na stronie internetowej Starostwa Powiatu w Wieluniu – powiat.wielun.pl.

R e k l a m a

ZOBACZ TEŻ

Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
R e k l a m a
R e k l a m a

SPOŁECZNOŚĆ

8,640fanówPolub nas
806obserwującychObserwuj
8obserwującychObserwuj

KOMENTOWANE

R e k l a m a

NAJNOWSZE

R e k l a m a
0
Podziel się swoją opiniąx