R e k l a m a

9 Łódzka Brygada Obrony Terytorialnej zaprasza na akcję „Trenuj z wojskiem”

R e k l a m a

Organizatorzy zapraszają do udziału w piątej edycji popularnego projektu „Trenuj z wojskiem”. 25 maja 2024 r. w 9 Łódzkiej Brygadzie Obrony Terytorialnej zaplanowano bezpłatne szkolenie wojskowe, które dostarczy uczestnikom wskazówek, jak czuć się bezpiecznym i jak być bezpiecznym w trudnych sytuacjach. Tegoroczna edycja obejmie tematykę łączącą wiedzę i umiejętności z zakresu wojskowości, właściwego zachowania w kryzysie oraz obrony cywilnej.

– „Trenuj z wojskiem 5” to cykl sobotnich szkoleń wojskowych, dostępnych dla każdego zainteresowanego. Zajęcia prowadzone będą przez żołnierzy Wojska Polskiego w ich jednostkach wojskowych. W 9 Łódzkiej Brygadzie Obrony Terytorialnej szkolenia poprowadzą doświadczeni instruktorzy. Każdy uczestnik znajdzie tutaj coś dla siebie – wyjaśnia Joanna Pilas z 9ŁBOT.

R e k l a m a | Dalsza część artykułu pod reklamą

Podczas zajęć wojskowi instruktorzy przekażą podstawową wiedzę i umiejętności w zakresie obsługi broni, zasad przetrwania, walki w bliskim kontakcie, udzielania pierwszej pomocy, zachowania podczas alarmu oraz wielu innych zagadnień.

– Zapraszamy do zapisów na 8-godzinne szkolenie, dostępne dla osób w wieku od 15 do 65 lat z polskim obywatelstwem. Wystarczy podać swoje imię, nazwisko, wiek i dane kontaktowe. Oferujemy bezpłatne szkolenie, ubezpieczenie, wyżywienie oraz niezapomnianą przygodę z Wojskiem Polskim – zachęca Joanna Pilas.

W 9 Łódzkiej Brygadzie Obrony Terytorialnej szkolenie będzie realizowane 25 maja na terenie 91 Batalionu Lekkiej Piechoty w Zgierzu. Zapisy: kpr. Magdalena Stasiak, tel. 732 336 723, e-mail magda.stasiak@ron.mil.pl.

R e k l a m a

ZOBACZ TEŻ

Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
R e k l a m a
R e k l a m a

SPOŁECZNOŚĆ

8,639fanówPolub nas
806obserwującychObserwuj
8obserwującychObserwuj

KOMENTOWANE

R e k l a m a

NAJNOWSZE

R e k l a m a
0
Podziel się swoją opiniąx