R e k l a m a

Powstanie kompleks boisk w Rudzie. Umowa warta prawie 2 miliony złotych podpisana

R e k l a m a

W wieluńskim magistracie podpisano umowę na realizację kompleksu boisk sportowych w Rudzie. Umowa opiewa na niespełna 2 miliony złotych.

Zakres zamówienia obejmuje m.in. przebudowę obecnego boiska trawiastego w Rudzie. W zakres prac wchodzą: montaż siatki przeciw kretom oraz nawierzchni z trawy naturalnej, montaż ogrodzenia i piłkochwytów, montaż systemu podlewania płyty boiska. Wykonawca prac dostarczy też sprzęt sportowy – bramki, ławki dla zawodników rezerwowych z zadaszeniem, wykona odwodnienie boiska, przebudowę skarp, montaż szlabanu i przebudowę siedzisk dla widzów.

R e k l a m a | Dalsza część artykułu pod reklamą

Dodatkowo w Rudzie powstanie nowe boisko wielofunkcyjne, na którym znajdą się: boisko do piłki ręcznej, dwa boiska do siatkówki, dwa boiska do koszykówki, kort do tenisa ziemnego. Wykonane zostanie również boisko do piłki plażowej, budynek gospodarczy, oświetlenie boisk i remont budynku zaplecza.

Wykonawcą zadania jest firma KAFERO Sp. z o.o. z Warszawy, a wartość inwestycji to 1,935 mln złotych. Zadanie jest współfinansowane ze środków Rządowego Funduszu Polski Ład – Program Inwestycji Strategicznych.

R e k l a m a

ZOBACZ TEŻ

Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
R e k l a m a
R e k l a m a

SPOŁECZNOŚĆ

8,639fanówPolub nas
806obserwującychObserwuj
8obserwującychObserwuj

KOMENTOWANE

R e k l a m a

NAJNOWSZE

R e k l a m a
0
Podziel się swoją opiniąx