R e k l a m a

„Królestwo Planety Małp” i „Kaskader” najnowszymi hitami kina Syrena w Wieluniu

R e k l a m a

Bogaty repertuar przygotowało wieluńskie kino Syrena na tydzień od 10 do 16 maja 2024 r. Nie zabraknie zarówno premier, jak i filmów, które cieszą się dużą popularnością już od pewnego czasu. Uzupełnieniem repertuaru filmowego będzie koncert cygańskiej muzyki.

Seanse w wieluńskim kinie są wyświetlane w dwóch salach. W nadchodzącym tygodniu w dużej sali obejrzymy m.in. filmy „Kicia Kocia w przedszkolu” (animacja), „Istoty fantastyczne” (familijny/komedia), „Strażniczka smoków” (animacja), „Ucieczka ze zwierzowersum” (animacja/familijny/komedia), „Supersiostry” (sci-fi), a także wspomniane wcześniej tytuły „Kaskader” (komedia/akcja) oraz „Królestwo Planety Małp” (akcja/sci-fi).

R e k l a m a | Dalsza część artykułu pod reklamą

Nie zabraknie też filmów w sali kameralnej, wśród których będą dominować te same tytuły. Jedynym filmem, który obejrzymy w małej sali, a nie będzie wyświetlany w dużej, jest dramat „The Old Oak”. Uzupełnieniem całości będzie koncert „Don Vasyl i Gwiazdy Cygańskiej Pieśni”, który zaplanowano w dużej sali w poniedziałek, 13 maja 2024.

Pełny repertuar kina Syrena sprawdzicie poniżej:

R e k l a m a

ZOBACZ TEŻ

Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
R e k l a m a
R e k l a m a

SPOŁECZNOŚĆ

8,639fanówPolub nas
806obserwującychObserwuj
8obserwującychObserwuj

KOMENTOWANE

R e k l a m a

NAJNOWSZE

R e k l a m a
0
Podziel się swoją opiniąx