R e k l a m a

Poseł Paweł Rychlik zakłócił wystąpienie premiera Donalda Tuska w Sejmie

R e k l a m a

Premier Donald Tusk przemawiał w Sejmie, broniąc minister klimatu i środowiska Pauliny Hennig-Kloski. Nagle na mównicę wyszedł pochodzący z Wielunia poseł Paweł Rychlik, który postawił obok szefa rządu tabliczkę z napisem „Stop podwyżkom od lipca”.

Szef rządu wypowiadał się na sejmowej mównicy na temat minister klimatu i środowiska Pauliny Hennig-Kloski. Wcześniej posłowie Prawa i Sprawiedliwości złożyli wniosek o jej odwołanie, który ostatecznie nie uzyskał poparcia w głosowaniu. W pewnym momencie przemówienie premiera zakłócił poseł Paweł Rychlik, który położył obok Donalda Tuska tabliczkę z napisem „Stop podwyżkom od lipca”. Dało się słyszeć w tym czasie pohukiwania i okrzyki z ław posłów PiS.

R e k l a m a | Dalsza część artykułu pod reklamą

– Proszę opuścić mównicę. Panie pośle, proszę to zabrać z mównicy – zwrócił się do posła Rychlika marszałek Sejmu Szymon Hołownia. Następnie marszałek oświadczył, że poseł Paweł Rychlik swoim zachowaniem w sali posiedzeń naruszył powagę Sejmu. – Wniosek w tej sprawie skieruję do Prezydium Sejmu – zapowiedział Hołownia.

Sytuację skomentował też premier Donald Tusk: – To jest jak w pigułce ilustracja tego, o czym mówię. Za każdym razem, kiedy prawda o waszych związkach z rosyjskimi interesami miała szansę być ujawniona, pojawiały się większe lub mniejsze manewry, próby zakrycia tego, ukręcenia spraw – ocenił szef rządu.

R e k l a m a

ZOBACZ TEŻ

Subskrybuj
Powiadom o
6 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Henryk Markoni
10 dni temu

Może ja dodam, skąd, w moim przekonaniu, te wzmożenie święte Pana Posła Rychlika w sejmie. Jak ktoś kanał na tubie Pana Posła znajdzie (2 subsrybentów), to ostatnia aktywność była tam 8 lat temu. Dwa filmiki z Panem Posłem Wojciechowskim, jeden jak odczytuje na dożynkach list od Pana Wojciechowskiego osobiście, który go najwyraźniej promował (na dożynkach). Dzisiaj Pan Komisarz jest na mocnym wylocie, za Zielony Ład, to Pan Poseł wije się, jak piskorz, żeby nowego promotora znaleźć. Jeszcze o nim usłyszymy i poczytamy.

Jastarnia
12 dni temu

Brawo panie Rychlik jechać z tym rudym niemcem

Czytelnik
11 dni temu
Odpowiedź na komentarz użytkownika  Jastarnia

Może jest rudy ale Niemcem nie jest a tak jak moge ci coś poradzić Jastarnia idź do lekarza ale od nóg bo od głowy już za późno . A Pan Rychlik niech powróci do sprzedaży leków tam jest jego miejce

Jastarnia
11 dni temu
Odpowiedź na komentarz użytkownika  Czytelnik

Jest Niemcem każdy to wie

Henryk Markoni
11 dni temu
Odpowiedź na komentarz użytkownika  Jastarnia

To ja ci teraz powiem, kto najczęściej używa zaimków (wyraz ‘każdy’ to zaimek). Tacy ludzie od alfabetu, moze wiesz, o kogo mi chodzi. Pamiętasz, jak ci na terapii mówili, że nie ‘wszyscy’ piją, bo są tacy, co nie piją (‘wszyscy’ to tez zaimek)?. Jaki związek narodowość Pana Premiera Tuska ma z pajacowaniem Pana Posła, to tylko głosy w twojej głowie wiedzą. Pan poseł jest stosunkowo młody, wie, że jego tzw. kariera zaczęła się od porazki i tak się skończy, ale jak mocno popajacuje na mównicy, to moze go jeszcze gdzieś wezmą. I tyle.

Henryk Markoni
11 dni temu
Odpowiedź na komentarz użytkownika  Jastarnia

Pan Poseł w 2018 z Panem Burmistrzem w wyborach o fotel burmistrza najpolszego miasta w Wolsce przegrał, to nic dziwnego, że się z mównicy lansuje. Postulat Pana Posła słuszny. Stop podwyżkom od lipca. Ciekawe, czy stop podwyżkom wszystkim, czy tylko posłom, czy członkom PiS. Nie wiem. Ale się wygłupiam, chodzi oczywiście o podwyżki cen energii. W sumie, mam teraz 41 groszy w G11, będę miał 50. Też bym chciał mniej. Do końca wszechświata chciałbym płacić 41 groszy, nawet jak już Wolsce PiS wprowadzi ruble transferowe.

R e k l a m a
R e k l a m a

SPOŁECZNOŚĆ

8,639fanówPolub nas
806obserwującychObserwuj
8obserwującychObserwuj

KOMENTOWANE

R e k l a m a

NAJNOWSZE

R e k l a m a
6
0
Podziel się swoją opiniąx