R e k l a m a
R e k l a m a

Przedszkolaki z gminy Biała z wizytą u wieluńskich mundurowych

R e k l a m a

Przedszkolaki z Białej i Łyskorni odwiedziły stróżów prawa w wieluńskiej komendzie. Mundurowi opowiadali maluchom o tym, jak wygląda ich codzienna służba, nie zabrakło też tematów związanych z szeroko rozumianym bezpieczeństwem.

W czwartek, 9 maja 2024 roku, wieluńską komendę policji odwiedziły przedszkolaki, które podczas wizyty mogły przyjrzeć się z bliska pracy funkcjonariuszy. Podczas spotkania najmłodsi mogli dowiedzieć się, czym zajmują się mundurowi, a także obejrzeć sprzęt wykorzystywany przez nich w codziennej służbie.

R e k l a m a | Dalsza część artykułu pod reklamą

– Mali goście wysłuchali też porad dotyczących szeroko rozumianego bezpieczeństwa oraz sposobów unikania zagrożeń związanych ze spotkań z osobami obcymi. Same dzieci wykazały się znajomością numerów alarmowych – relacjonuje asp. sztab. Katarzyna Grela z wieluńskiej policji. Jak dodaje, mundurowi starali się również przekazać dzieciom, jak reagować w sytuacjach zagrożenia oraz do kogo zwrócić se o pomoc.

Najwięcej emocji wśród najmłodszych wzbudził radiowóz oraz sprzęt, którym na co dzień posługują się mundurowi. Na zakończenie spotkania wszystkie dzieci miały okazję wziąć udział w pamiątkowej daktyloskopii.

R e k l a m a

ZOBACZ TEŻ

Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
R e k l a m a
R e k l a m a

SPOŁECZNOŚĆ

8,639fanówPolub nas
806obserwującychObserwuj
8obserwującychObserwuj

KOMENTOWANE

R e k l a m a

NAJNOWSZE

R e k l a m a
0
Podziel się swoją opiniąx