R e k l a m a

Maszyna rolnicza przygniotła mężczyznę. Jego życia nie udało się uratować

R e k l a m a

Tragiczne zdarzenie w Mieleszynie w gminie Bolesławiec (powiat wieruszowski). 52-letni mężczyzna został przygnieciony przez maszynę rolniczą podczas jej naprawy. Niestety, pomimo akcji ratunkowej, życia mężczyzny nie udało się uratować.

Zgłoszenie o mężczyźnie, który został przyciśnięty przez maszynę rolniczą w miejscowości Mieleszyn w gminie Bolesławiec wpłynęło do służb ratunkowych we wtorek, 14 maja 2024 roku, po godzinie 15:00. Na miejsce od razu zostali skierowani wieruszowscy policjanci, którzy na terenie posesji zastali strażaków oraz zespół ratownictwa medycznego w trakcie prowadzenia walki o życie poszkodowanego. W trakcie interwencji lądował także śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego z Ostrowa Wielkopolskiego. Niestety, mimo starań i szybko podjętej akcji ratowniczej, życia 52-latka nie udało się uratować.

R e k l a m a | Dalsza część artykułu pod reklamą

– Jak wstępnie ustalili policjanci, mężczyzna prawdopodobnie podczas wykonywania prac remontowych opryskiwacza został przez niego przygnieciony. Śledczy pod nadzorem prokuratora wykonali niezbędne czynności, a prowadzone śledztwo pozwoli wyjaśnić dokładne okoliczności i przyczyny tego zdarzenia – wyjaśnia asp. Piotr Siemicki z wieruszowskiej policji.

R e k l a m a

ZOBACZ TEŻ

Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
R e k l a m a
R e k l a m a

SPOŁECZNOŚĆ

8,639fanówPolub nas
806obserwującychObserwuj
8obserwującychObserwuj

KOMENTOWANE

R e k l a m a

NAJNOWSZE

R e k l a m a
0
Podziel się swoją opiniąx