R e k l a m a

W gminie Sokolniki wpadł z narkotykami. Grozi mu wysoka kara

R e k l a m a

Kilkanaście woreczków strunowych z zawartością białego proszku i suszu roślinnego, o łącznej wadzę prawie 100 gramów zabezpieczyli wieruszowscy stróże prawa. Narkotyki posiadał przy sobie 37-letni mężczyzna, który został już zatrzymany i usłyszał prokuratorskie zarzuty w tej sprawie.

Wieruszowscy kryminalni zajmujący się zwalczaniem przestępczości narkotykowej nieustannie monitorują środowisko zajmujące się tym nielegalnym procederem. 25 maja 2024 roku w gminie Sokolniki stróże prawa postanowili skontrolować 37-latka, którego podejrzewali o posiadanie narkotyków.

R e k l a m a | Dalsza część artykułu pod reklamą

– Mężczyzna nie krył zdziwienia na widok funkcjonariuszy. Przypuszczenia policjantów potwierdziły się i podczas kontroli ujawnili w jego odzieży kilka woreczków foliowych z zawartością białego proszku oraz suszu roślinnego. 37-latek został zatrzymany i noc spędził w policyjnej celi – informuje asp. Piotr Siemicki z wieruszowskiej komendy.

Kryminalni tego samego dnia dokonali przeszukania pomieszczeń mieszkalnych zatrzymanego, gdzie ujawnili i zabezpieczyli 8 woreczków z zapięciem strunowym z zawartością białego proszku. Zabezpieczone substancje zostały zważone, a następnie zbadane narkotykowym testerem, który wstępnie potwierdził, że to marihuana i środki psychotropowe.

– Łącznie na czarny rynek nie trafi prawie 100 gramów substancji zakazanych prawem. 27 maja mężczyzna usłyszał przed prokuratorem zarzuty w tej sprawie, grozi mu kara nawet do 3 lat pozbawienia wolności – przekazuje asp. Siemicki.

R e k l a m a

ZOBACZ TEŻ

Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
R e k l a m a
R e k l a m a

SPOŁECZNOŚĆ

8,671fanówPolub nas
806obserwującychObserwuj
8obserwującychObserwuj

KOMENTOWANE

MICHAŁ GNUCH I JULIA CHUDZIAK skomentował(a) artykuł Łódzki Festiwal Mleka w Wieluniu 2024. Mamy dokładny program wydarzenia
MICHAŁ GNUCH I JULIA CHUDZIAK skomentował(a) artykuł Łódzki Festiwal Mleka w Wieluniu 2024. Mamy dokładny program wydarzenia
MICHAŁ GNUCH I JULIA CHUDZIAK skomentował(a) artykuł Od 1 lipca 2024 z kranów mieszkańców Wielunia popłynie tylko zimna woda
R e k l a m a

NAJNOWSZE

R e k l a m a
0
Podziel się swoją opiniąx