R e k l a m a

Paweł Rychlik reaguje na ostatnie protesty. Ostre oświadczenie

R e k l a m a

„Halo. Nie mieszkam na Starych Sadach w nowym, eleganckim bloku na Sadowej. Przepraszam niedoszłych sąsiadów” – tak zaczął swój wpis w mediach społecznościowych poseł Paweł Rychlik.

Odniósł się tym samym do niedzielnego protestu, którego uczestnicy złożyli znicze i skandowali pod jednym z bloków na osiedlu Stare Sady. Przypuszczali, że jedno z mieszkań w tym budynku należy właśnie do posła z Wielunia.

R e k l a m a | Dalsza część artykułu pod reklamą

Więcej o tym proteście przeczytacie tutaj – Setki osób protestowały w Wieluniu przeciwko wyrokowi Trybunału Konstytucyjnego.

„Natomiast, serce się kraje na myśl, co doświadczyła w ciągu trzech ostatnich dni moja mama, mój brat, bratowa i trzy małe Partyzanki – Wielunianki” – pisze dalej w swoim wpisie poseł Paweł Rychlik. W dalszej części wpisu porusza tematy dotyczące organizatorów protestu, swojego miejsca zamieszkania, a także programu „Mieszkanie Plus”. Cały wpis prezentujemy poniżej:

Oświadczenie posła Pawła Rychlika, stan na godzinę 0:00, dnia 27.10.2020r.

Prezentujemy również oświadczenie bezpośrednio na Facebooku:

Dodajmy, że swoje oświadczenie na temat ostatnich zajść opublikował również wicestarosta wieluński, Krzysztof Dziuba, który zaapelował o powstrzymanie się od agresji. Później jednak usunął swój wpis.

Główna ilustracjafot. MP

R e k l a m a

ZOBACZ TEŻ

Subskrybuj
Powiadom o
1 Komentarz
Inline Feedbacks
View all comments
Gość
3 lat temu

Ten Pan niech decyduje o swoim ciele, a widać jakim jest człowiekiem, że nie szanuje ludzi, jak jego partia, ale Wasze dni są policzone, w końcu ludzie wyszli na ulicę, myśleli, że będą ciemnotą sterować, kościół też niedługo spadnie z piedestału, będą się prosić, żeby ktoś na mszę przyszedł, chamstwo rządzących i kościoła się skończy, a Pan Rychlik spadnie z hukiem na pewno!

R e k l a m a
R e k l a m a

SPOŁECZNOŚĆ

8,665fanówPolub nas
806obserwującychObserwuj
8obserwującychObserwuj

KOMENTOWANE

MICHAŁ GNUCH I JULIA CHUDZIAK skomentował(a) artykuł Łódzki Festiwal Mleka w Wieluniu 2024. Mamy dokładny program wydarzenia
MICHAŁ GNUCH I JULIA CHUDZIAK skomentował(a) artykuł Łódzki Festiwal Mleka w Wieluniu 2024. Mamy dokładny program wydarzenia
MICHAŁ GNUCH I JULIA CHUDZIAK skomentował(a) artykuł Od 1 lipca 2024 z kranów mieszkańców Wielunia popłynie tylko zimna woda
R e k l a m a

NAJNOWSZE

R e k l a m a
1
0
Podziel się swoją opiniąx