R e k l a m a

Region: Po decyzji premiera mieszkańcy tłumnie ruszyli na cmentarze

R e k l a m a

Choć mamy dopiero 30 października, obserwujemy dziś wzmożony ruch na cmentarzach oraz w ich pobliżu. Ma to związek z decyzją premiera o zamknięciu nekropolii na trzy najbliższe dni.

Przypomnijmy: dzisiaj szef rządu Mateusz Morawiecki zdecydował o zamknięciu cmentarzy w dniach od 31 października do 2 listopada włącznie. Pisaliśmy o tym tutaj: Premier: Cmentarze zamknięte w najbliższą sobotę, niedzielę i poniedziałek. Czekamy na szczepionkę.

R e k l a m a | Dalsza część artykułu pod reklamą

Po tym komunikacie szefa rządu mieszkańcy chcący zadbać o groby bliskich tłumnie ruszyli na cmentarze, by wykorzystać ostatnie chwile dostępności nekropolii dla odwiedzających.

Jeden z naszych czytelników odwiedził dziś po decyzji premiera dwa miejsca spoczynku w naszym regionie. Jak relacjonuje, spotkał tam mnóstwo ludzi, a w pobliżu cmentarzy panował wzmożony ruch. I to pomimo tragicznych warunków do jazdy wynikających z padającego deszczu.

– Pod cmentarzem w Konopnicy tuż po godzinie 16:00 było pełno samochodów mimo deszczu. W Rychłocicach również ludzi i samochodów sporo. Jak wychodziłem, to większość ludzi dopiero wchodziła – informuje nasz czytelnik.

Jak się dowiadujemy, wzmożony ruch panuje dziś praktycznie na wszystkich nekropoliach w naszym regionie. Pamiętajmy o zachowaniu ostrożności zarówno na drogach, jak i na terenie miejsc spoczynku.

fot. MP

R e k l a m a

ZOBACZ TEŻ

Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
R e k l a m a
R e k l a m a

SPOŁECZNOŚĆ

8,754fanówPolub nas
809obserwującychObserwuj
8obserwującychObserwuj

KOMENTOWANE

R e k l a m a

NAJNOWSZE

R e k l a m a
0
Podziel się swoją opiniąx