R e k l a m a

Tomasz Akulicz o wniosku burmistrza Wielunia: jestem niemal pewien, że nie ma najmniejszych szans na pozytywne rozpatrzenie

R e k l a m a

Przewodniczący wieluńskiej Rady Miejskiej Tomasz Akulicz (PiS) nie zostawił suchej nitki na wniosku burmistrza Okrasy o dofinansowanie przebudowy basenu i targowiska w kwocie 35 mln złotych.

Przypomnijmy: wieluński magistrat złożył do Rządowego Funduszu Inwestycji Lokalnych wniosek o dofinansowanie przebudowy basenu odkrytego oraz targowiska miejskiego przy ul. Broniewskiego. Burmistrz wystosował list otwarty do posła Pawła Rychlika i dyrektora CIR Tomasza Matyni z prośbą o poparcie wieluńskiego wniosku, o czym informowaliśmy w naszym serwisie (kliknij).

R e k l a m a | Dalsza część artykułu pod reklamą

W piątek późnym wieczorem do całej sprawy odniósł się Tomasz Akulicz, przewodniczący Rady Miejskiej.

– Burmistrz Okrasa był kilkukrotnie pytany przeze mnie o ten wniosek. Niestety jego plany pozostawały do końca zasnute nieprzeniknioną mgłą tajemnicy. Kiedy tuż przed terminem złożenia dowiedziałem się, że wniosek ma dotyczyć basenu i targowiska na kwotę ponad 35 mln zł, byłem i nadal jestem niemal pewien, że nie ma najmniejszych nawet szans na jego pozytywne rozpatrzenie – napisał w swoim oświadczeniu Akulicz.

Tomasz Akulicz uważa, że gdyby był na to choć cień szansy, burmistrz nigdy nie wystąpiłby z listem o lobbowanie do posła Rychlika z obawy, że… wniosek przejdzie.

– Proszenie o pomoc w beznadziejnej sprawie, tylko po to, aby po oczywistym fiasku zrzucić odpowiedzialność za swoje nietrafione i szkodliwe decyzje na inne osoby, jest delikatnie ujmując niestosowną, wyrachowaną manipulacją – skomentował w mocnych słowach poczynania burmistrza przewodniczący wieluńskiej Rady Miejskiej.

Całe oświadczenie Tomasza Akulicza można zobaczyć poniżej:

R e k l a m a

ZOBACZ TEŻ

Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
R e k l a m a
R e k l a m a

SPOŁECZNOŚĆ

8,646fanówPolub nas
806obserwującychObserwuj
8obserwującychObserwuj

KOMENTOWANE

R e k l a m a

NAJNOWSZE

R e k l a m a
0
Podziel się swoją opiniąx