R e k l a m a

Czy to znów złodzieje? Dwóch mężczyzn dziwnie zachowywało się dziś w Szynkielowie

R e k l a m a

Jak informuje jedna z czytelniczek INFO Wieluń, dziś rano (26 stycznia 2021r.) w Szynkielowie kręciło się dwóch mężczyzn, którzy chcieli pożyczyć prostownik. Ich zachowanie na tyle zaniepokoiło naszą czytelniczkę, że postanowiła zawiadomić policję.

Zaledwie cztery dni temu informowaliśmy o osobach, które wtargnęły do domu starszej kobiety w miejscowości Głuchów. Skontaktowaliśmy się wtedy z wieluńską policją, która przestrzegała przed grasującymi w regionie złodziejami (czytaj więcej na ten temat).

R e k l a m a | Dalsza część artykułu pod reklamą

Teraz dostaliśmy informację o kolejnym nietypowym incydencie w gminie Konopnica, tym razem w miejscowości Szynkielów. Nasza czytelniczka pisze, że 26 stycznia około godziny 8:00 kręciło się tam dwóch mężczyzn w srebrnym kombi, którzy pod pretekstem rozładowanego akumulatora w samochodzie weszli na podwórko, kierując się w stronę garaży. Jak przekonywali, chcieli poprosić o zgodę na pożyczenie prostownika.

– Jeden z nich zagadywał tych, którzy byli w domu, natomiast drugi szedł w stronę garażu. Na szczęście w ostatniej chwili zdążyłam zareagować – pisze do nas zaniepokojona mieszkanka Szynkielowa. I dodaje, że ma nagranie potwierdzające całe zajście, a sprawa została zgłoszona na policję.

Wieluńscy policjanci już ostatnio przestrzegali na łamach naszego serwisu przed wpuszczaniem do domu obcych osób. Warto zapoznać się z tym artykułem i przestrzec rodzinę oraz znajomych (kliknij).

Czytelnicy są współautorami naszego serwisu

Ten artykuł powstał dzięki informacji od naszej czytelniczki. Ty też zauważyłeś coś ciekawego, dziwnego lub niepokojącego? Skontaktuj się z nami mailowo (kliknij aby dowiedzieć się więcej) lub na Facebooku (kliknij).

R e k l a m a

ZOBACZ TEŻ

Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
R e k l a m a
R e k l a m a

SPOŁECZNOŚĆ

8,648fanówPolub nas
806obserwującychObserwuj
8obserwującychObserwuj

KOMENTOWANE

R e k l a m a

NAJNOWSZE

R e k l a m a
0
Podziel się swoją opiniąx