R e k l a m a

Finał WOŚP w Wieluniu. Nietypowe „Światełko do nieba” – tym razem w formie iluminacji [ZDJĘCIA]

R e k l a m a

Sporo mieszkańców regionu zgromadziło się 31 stycznia o 20:00 przed wieluńskim ratuszem, by obejrzeć tradycyjne „Światełko do nieba” na zakończenie finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Tym razem „Światełko” przybrało nietypową formę iluminacji.

Zwieńczeniem finałów Orkiestry w ostatnich latach było układanie wielkiego serca ze świec na wieluńskim placu Legionów. Tym razem nie można było tego zrobić ze względów epidemicznych.

R e k l a m a | Dalsza część artykułu pod reklamą

– Nie możemy narażać mieszkańców na takie tłumy – wyjaśniała Magdalena Wujec z Wieluńskiego Domu Kultury. Dlatego postanowiono wrócić do pomysłu, który sprawdził się już w święta i zorganizowano „Światełko” w formie iluminacji.

Już od godziny 16:00 na budynku wieluńskiego ratusza było wyświetlane wielkie WOŚP-owe serce, a o 20:00 włączono reflektory, kierujące strumienie światła w stronę nieba. Akcji towarzyszyli strażacy z OSP Dąbrowa, którzy zadbali o dodatkowe efekty, uruchamiając sygnały w swoim nowym wozie bojowym.

Zobaczcie też, jak wyglądał dzisiejszy 29. finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w ciągu dnia (wystarczy kliknąć)! Wolontariuszy można było spotkać niemal na każdym kroku.

R e k l a m a

ZOBACZ TEŻ

R e k l a m a
Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
R e k l a m a
R e k l a m a

SPOŁECZNOŚĆ

8,556fanówPolub nas
801obserwującychObserwuj
8obserwującychObserwuj

KOMENTOWANE

R e k l a m a

NAJNOWSZE

R e k l a m a
0
Podziel się swoją opiniąx