R e k l a m a

Strażacy zbierają pieniądze dla poszkodowanej rodziny ze Skrzynna

R e k l a m a

Nadal trwa akcja pomocy dla siedmioosobowej rodziny poszkodowanej w pożarze domu w Skrzynnie. W styczniu dom małżeństwa z piątką dzieci zniszczył ogień (czytaj więcej).

Zbiórkę środków na rzecz pogorzelców bardzo aktywnie prowadzą druhowie z Ochotniczej Straży Pożarnej w Skrzynnie. Akcja pomocy rodzinie zawiązała się już kilka dni po pożarze (więcej na ten temat – kliknij). Z kolei w ostatnią niedzielę strażaków z puszkami można było spotkać m.in. przed wieluńskimi kościołami.

R e k l a m a | Dalsza część artykułu pod reklamą

– Zbieramy pieniądze, które gromadzimy na koncie Rady Sołeckiej. Ostatnia zbiórka dała dobre efekty. Pragniemy podziękować księżom z parafii w Wieluniu za umożliwienie prowadzenia zbiórki do puszek przy kościołach, mimo że w tym dniu był również finał WOŚP – mówi Jacek Niepiekło, prezes OSP Skrzynno.

Prezes podkreśla też w rozmowie z nami, że chciałby złożyć podziękowania wszystkim druhom strażakom ze Skrzynna oraz innych jednostek OSP za ich zaangażowanie w tę akcję. Dziękuje też paniom z kół gospodyń wiejskich, sołtysom i tym wszystkim, którzy mocno angażują się w pomoc poszkodowanej rodzinie ze Skrzynna.

– Bardzo dziękujemy też wszystkim darczyńcom za ich wkład finansowy oraz rzeczowy – zaznacza prezes Jacek Niepiekło. I dodaje, że to nie koniec akcji pomocy dla rodziny. Planowany jest bowiem zakup innego domu dla małżeństwa z piątką dzieci.

– Brakuje jeszcze funduszy na zakup domu, bo ten, który uległ zniszczeniu, trudno byłoby odbudować. Tymczasem rodzina musi jak najszybciej znaleźć się pod swoim dachem, by mogła zacząć normalnie żyć – przekonuje prezes OSP Skrzynno.

Więcej informacji o prowadzonej zbiórce, w tym numer konta do wpłacania środków, znajdziecie w naszym artykule tutaj (kliknij).

R e k l a m a

ZOBACZ TEŻ

Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
R e k l a m a
R e k l a m a

SPOŁECZNOŚĆ

8,647fanówPolub nas
807obserwującychObserwuj
8obserwującychObserwuj

KOMENTOWANE

R e k l a m a

NAJNOWSZE

R e k l a m a
0
Podziel się swoją opiniąx