R e k l a m a

Wieluńscy policjanci będą jeździć SUV-em. Właśnie odebrali nowy radiowóz [ZDJĘCIA]

R e k l a m a

Tabor Komendy Powiatowej Policji w Wieluniu powiększył się o nowy oznakowany radiowóz. To hyundai tucson, którego zakup sfinansowano ze środków Komendy Głównej Policji.

To już kolejny pojazd, który trafił do wieluńskiej jednostki w tym roku. Przypomnijmy, że w styczniu dzięki wsparciu finansowemu Starostwa Powiatowego w Wieluniu, Urzędu Miasta i Gminy Wieluń oraz Urzędu Gminy Mokrsko wieluńscy policjanci dostali oznakowaną kię ceed.

R e k l a m a | Dalsza część artykułu pod reklamą

Tymczasem w piątek 5 lutego 2021 roku flotę wieluńskiej komendy zasilił kolejny nowy oznakowany radiowóz – hyundai tucson. Pojazd został zakupiony ze środków budżetowych Policji. Auto warte ponad 116 tysięcy złotych skrywa pod maską 177-konną jednostkę benzynową o pojemności 1,6 litra. Nowy pojazd będzie wykorzystywany w codziennej służbie przez funkcjonariuszy z Wydziału Prewencji.

– Modernizacja floty policyjnej poprawi warunki służby policjantów, co z pewnością przełoży się na zwiększenie skuteczności ich działań oraz wzmocni poczucie bezpieczeństwa mieszkańców – podkreśla st. asp. Katarzyna Grela z KPP w Wieluniu. I dodaje, że Komenda Powiatowa Policji w Wieluniu w ostatnim czasie znacznie odnowiła i powiększyła swój tabor. W 2020 roku do wieluńskiej jednostki trafiły trzy nowe radiowozy: volkswagen caddy oraz dwa auta kia ceed, zakupione ze środków budżetowych Policji.

– Z kolei w grudniu 2019 roku otrzymaliśmy dwa nowe pojazdy służbowe hyundai i30 w wersji oznakowanej i nieoznakowanej. Oba zakupione zostały po połowie ze środków władz samorządowych, tj. Starostwa Powiatowego w Wieluniu, Urzędu Miasta i Gminy Wieluń, Urzędu Gminy Czarnożyły, Urzędu Gminy Pątnów oraz Policji – informuje st. asp. Katarzyna Grela

fot. KPP w Wieluniu

R e k l a m a

ZOBACZ TEŻ

R e k l a m a
Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
R e k l a m a
R e k l a m a

SPOŁECZNOŚĆ

8,558fanówPolub nas
803obserwującychObserwuj
8obserwującychObserwuj

KOMENTOWANE

R e k l a m a

NAJNOWSZE

R e k l a m a
0
Podziel się swoją opiniąx