R e k l a m a

Co w pogodzie? Zima nie odpuszcza. Czekają nas duże mrozy i opady śniegu

R e k l a m a

Po kilku cieplejszych dniach niektórym mogło się już wydawać, że zima zacznie powoli ustępować. Nic bardziej mylnego. W myśl powiedzenia „idzie luty, podkuj buty” czas przygotować się na silne mrozy i spore opady śniegu.

Według meteorogramów ICM Uniwersytetu Warszawskiego, w Wieluniu możemy spodziewać się sporych opadów śniegu zwłaszcza w nocy z niedzieli na poniedziałek (7 – 8 lutego 2021 r.). Nie będzie rozpieszczać nas też temperatura. W najbliższych dniach nie ma co liczyć na to, że słupki rtęci pokażą więcej niż -5 stopni. Częściej będą zbliżać się do wskazań na poziomie -8 czy -10 stopni Celsjusza. W połączeniu z opadami śniegu przyniesie to trudną sytuację m.in. na drogach.

R e k l a m a | Dalsza część artykułu pod reklamą

Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej ostrzega dzisiaj przed intensywnymi opadami śniegu, zawiejami i zamieciami śnieżnymi, silnym mrozem oraz opadami marznącymi.

Duże mrozy mogą być zabójcze dla bezdomnych oraz osób znajdujących się pod wpływem alkoholu. Wieluńska policja przypomina, żeby reagować w sytuacji, gdy zobaczymy osobę potrzebującą pomocy – czytaj więcej na ten temat.

Warto dodać, że aktualną temperaturę w Wieluniu, stopień zanieczyszczenia powietrza, a także prognozę pogody na kilka najbliższych dni możecie śledzić przez 24 godziny na dobę na naszej podstronie POGODA.

R e k l a m a

ZOBACZ TEŻ

R e k l a m a
Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
R e k l a m a
R e k l a m a

SPOŁECZNOŚĆ

8,694fanówPolub nas
805obserwującychObserwuj
8obserwującychObserwuj

KOMENTOWANE

R e k l a m a

NAJNOWSZE

R e k l a m a
0
Podziel się swoją opiniąx