R e k l a m a

Ostrówek: Ukradł portfel kobiecie zajmującej się niepełnosprawną córką

R e k l a m a

W miejscowości Ostrówek doszło do kradzieży portfela kobiecie, która zajmowała się swoją niepełnosprawną córką. Wystarczyła chwila nieuwagi. Złodziejowi grozi teraz nawet do 5 lat pozbawienia wolności.

We wtorek, 30 marca 2021 roku, do policjantów z komisariatu w Osjakowie wpłynęło zgłoszenie dotyczące kradzieży portfela wraz z dokumentami i pieniędzmi. Do zdarzenia miało dojść około godziny 9:00 przed jednym ze sklepów w miejscowości Ostrówek.

R e k l a m a | Dalsza część artykułu pod reklamą

– Skierowani na miejsce mundurowi w rozmowie z pokrzywdzoną ustalili, iż kobieta, zajmując się swoją niepełnosprawną córką, na chwilę odłożyła portfel na workach składowanych na palecie przed sklepem – relacjonuje st. asp. Katarzyna Grela z wieluńskiej policji. – W tym czasie nieznany wówczas sprawca wykorzystał chwilową nieuwagę pokrzywdzonej i zabrał portfel, w którym były dokumenty tożsamości kobiety i jej niepełnosprawnej córki, karta bankomatowa oraz pieniądze.

Mundurowi zajmujący się tą sprawą szybko ustalili, że potencjalny złodziej został sfilmowany przez jeden z systemów monitoringu. Podczas analizy wszystkich zebranych informacji funkcjonariusze bardzo szybko ustalili, że związek z tym zdarzeniem może mieć 53-letni mieszkaniec gminy Ostrówek.

– Policjanci natychmiast pojechali do jego miejsca zamieszkania, gdzie został zatrzymany. W domu 53-latka funkcjonariusze w trakcie przeszukania znaleźli również skradziony portfel wraz z całą zawartością – informuje st. asp. Katarzyna Grela.

Mężczyzna został ostatecznie doprowadzony do Komisariatu Policji w Osjakowie, gdzie usłyszał już zarzuty dotyczące kradzieży karty bankomatowej, dokumentów tożsamości innej osoby oraz ich ukrywania. Za popełnione przestępstwa grozi mu teraz nawet do pięciu lat pozbawienia wolności.

R e k l a m a

ZOBACZ TEŻ

Subskrybuj
Powiadom o
1 Komentarz
Inline Feedbacks
View all comments
mieszkanka
3 lat temu

Sk…… syństwo i tyle.

R e k l a m a
R e k l a m a

SPOŁECZNOŚĆ

8,647fanówPolub nas
807obserwującychObserwuj
8obserwującychObserwuj

KOMENTOWANE

R e k l a m a

NAJNOWSZE

R e k l a m a
1
0
Podziel się swoją opiniąx