R e k l a m a

Powiat wieluński: 18-latek zniszczył plac zabaw

R e k l a m a

Wieluńscy kryminalni zatrzymali 18-latka, który uszkodził znajdującą się na placu zabaw altanę, drzewo oraz drewnianą donicę. Wartość strat oszacowano na 1400 złotych.

W środę 7 kwietnia 2021 roku wieluńscy policjanci otrzymali informację o uszkodzeniu mienia na placu zabaw przy szkole w Załęczu Małym w gminie Pątnów. Do zdarzenia miało dojść kilka dni wcześniej. Wówczas nieznany sprawca połamał płotek od altany oraz rosnące na placu zabaw drzewo, a także uszkodził drewnianą donicę. Straty powstałe w wyniku dewastacji oszacowano na 1400 złotych.

R e k l a m a | Dalsza część artykułu pod reklamą

– Policjanci natychmiast zajęli się tą sprawą. Dzięki dobremu rozpoznaniu środowiska przestępczego jeszcze tego samego dnia ustalili i zatrzymali wandala – informuje st. asp. Katarzyna Grela z wieluńskiej policji. Sprawcą zdarzenia okazał się 18-letni mieszkaniec powiatu wieluńskiego.

– Mężczyzna noc spędził w policyjnym areszcie – przekazuje st. asp. Katarzyna Grela. – Usłyszał już zarzut zniszczenia mienia. Za popełnione przestępstwo grozi mu teraz kara do pięciu lat pozbawienia wolności.

R e k l a m a

ZOBACZ TEŻ

R e k l a m a
Subskrybuj
Powiadom o
3 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
anonim2
3 lat temu

Siema Patryk te deski co zepsułeś załadowałem twojemu dziadkowi do piwnicy na opał

anonimowa osoba
3 lat temu

siema Patryk

anonim
3 lat temu
Odpowiedź na komentarz użytkownika  anonimowa osoba

Siema co tam

R e k l a m a
R e k l a m a

SPOŁECZNOŚĆ

8,556fanówPolub nas
799obserwującychObserwuj
8obserwującychObserwuj

KOMENTOWANE

R e k l a m a

NAJNOWSZE

R e k l a m a
3
0
Podziel się swoją opiniąx