R e k l a m a

„- W okolicy boją się pana. – Wiem.” Nietypowe zachowanie mężczyzny w gminie Wierzchlas

R e k l a m a

Czytelnicy informują nas o nietypowym zachowaniu mężczyzny w miejscowości Łaszew w gminie Wierzchlas. Według doniesień, miał on kręcić się w pobliżu domostw, a zagadnięty miał odpowiedzieć, że wie, iż mieszkańcy się go boją.

Po Łaszewie w godzinach wieczornych jeździ podejrzany czarny peugeot. Widziany nie po raz pierwszy. Gość na oko maksimum 40 lat. Kręci się w pobliżu domostw w lesie i kto wie, gdzie jeszcze. Dogoniłem ostatnio typa autem, to zaczął gwałtownie uciekać – napisał ostatnio jeden z czytelników. Wpis został opublikowany na stronie Spotted: Wieluń, po czym w tej samej sprawie zgłosiła się do nas kolejna osoba.

R e k l a m a | Dalsza część artykułu pod reklamą

Witam, ostatnio była mowa o mężczyźnie kręcącym się w okolicach Łaszewa. Podobno ma na oko 40 lat. Według wielu osób był widziany w czwartek, 3 czerwca, około godziny 22:00 w lesie. Jeden z mieszkańców rozmawiał z tym mężczyzną. W rozmowie padły słowa „w okolicy boją się pana”, na co on odpowiedział: „wiem”. Piszę, ponieważ jest to poważna sprawa – czytamy w wiadomości od innego zaniepokojonego mieszkańca Łaszewa.

Spróbowaliśmy dowiedzieć się czegoś na ten temat w wieluńskiej komendzie policji. Poinformowano nas jednak, że policjanci jak dotąd nie otrzymali żadnego zgłoszenia w tej sprawie.

Czytelnicy zgłaszają – my opisujemy

Nasi czytelnicy dosyć często informują o nietypowych lub podejrzanych zachowaniach na terenie powiatu wieluńskiego. Jakiś czas temu jedna z czytelniczek relacjonowała, że dwóch mężczyzn kręciło się w okolicach Mierzyc, gdzie pod pretekstem zapytania o drogę namawiali mieszkańców na wymianę okien. Czytaj więcej na ten temat (kliknij).

R e k l a m a

ZOBACZ TEŻ

R e k l a m a
Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
R e k l a m a
R e k l a m a

SPOŁECZNOŚĆ

8,558fanówPolub nas
802obserwującychObserwuj
8obserwującychObserwuj

KOMENTOWANE

R e k l a m a

NAJNOWSZE

R e k l a m a
0
Podziel się swoją opiniąx