R e k l a m a

Dziwne zachowanie dwóch mężczyzn w okolicach Mierzyc. Pytają o drogę, po czym proponują wymianę okien

R e k l a m a

Jak alarmuje jedna z naszych czytelniczek, dwóch mężczyzn krąży po okolicach Mierzyc (gmina Wierzchlas). Zagadują, pytając o drogę, a potem proponują wymianę okien.

Niepokojącą wiadomość dostaliśmy dzisiaj od jednej z internautek. To już kolejna informacja dotycząca podejrzanego zachowania osób w naszym regionie.

R e k l a m a | Dalsza część artykułu pod reklamą

– Po okolicach Mierzyc krąży szare auto na tablicach rejestracyjnych ERA. Stoją pod domami parę minut, wychodzą i wypytują o Opatów Śląski. Pod tym pretekstem namawiają do wymiany okien – przestrzega czytelniczka INFO Wieluń.

Jak relacjonuje nasza rozmówczyni, w samochodzie na radomszczańskich numerach rejestracyjnych było dwóch mężczyzn. Jeden z nich wyszedł z pojazdu i wszedł na podwórko, gdzie zaczął rozmowę z mieszkańcem.

– Przyszedł na podwórko do mojego taty i pytał, jak dojechać do Opatowa Śląskiego. Tata odpowiedział, że nie słyszał nawet o takiej miejscowości. Mężczyzna jednak dalej upierał się, że chce tam dojechać, a potem zaczął proponować mojemu tacie wymianę okien – relacjonuje czytelniczka.

To nie pierwsze nietypowe zachowanie w naszym regionie

Przypomnijmy, że całkiem niedawno informowaliśmy o osobach, które wtargnęły do domu starszej kobiety w Głuchowie w gminie Konopnica. Wówczas skontaktowaliśmy w tej sprawie się z wieluńską policją, która ostrzegała przed wpuszczaniem nieznajomych do domów (czytaj więcej na ten temat).

Niedługo później dostaliśmy niepokojące informacje od innej czytelniczki. Tym razem chodziło o dwóch mężczyzn, poruszających się srebrnym kombi, którzy weszli na jej podwórko pod pretekstem rozładowanego akumulatora w samochodzie. Więcej na ten temat w naszym artykule (kliknij).

R e k l a m a

ZOBACZ TEŻ

Subskrybuj
Powiadom o
1 Komentarz
Inline Feedbacks
View all comments
Realitas
3 lat temu

Dlaczego nie piszesz już na nasze miasto wielun? Trzeba było tak od razu ze działaliście jak panowie z policji lecz kłamstwo ma krótkie nogi.. takie sprawy załatwić trzeba po waszemu (wymoderowano)

R e k l a m a
R e k l a m a

SPOŁECZNOŚĆ

8,646fanówPolub nas
806obserwującychObserwuj
8obserwującychObserwuj

KOMENTOWANE

R e k l a m a

NAJNOWSZE

R e k l a m a
1
0
Podziel się swoją opiniąx