R e k l a m a

44-latek podejrzany o zabójstwo zatrzymany na terenie powiatu pajęczańskiego

R e k l a m a

Bełchatowscy policjanci wraz z funkcjonariuszami z Pajęczna zatrzymali 44-latka podejrzanego o zabójstwo 39-letniej kobiety. Mężczyzna ukrywał się przed organami ścigania w garażu na terenie posesji w powiecie pajęczańskim.

Policjanci intensywnie pracowali nad odnalezieniem i zatrzymaniem podejrzanego o zabójstwo od soboty, 3 lipca 2021 roku. Wówczas w mieszkaniu na jednym z bełchatowskich osiedli ujawniono zwłoki kobiety. Policjanci szybko ustalili, że prawdopodobnym sprawcą tej zbrodni jest 44-letni mieszkaniec Bełchatowa. Mężczyzna był poszukiwany na podstawie listu gończego wydanego przez prokuraturę, a informacja na temat poszukiwanego pojawiła się kilka dni temu również w serwisie INFO Wieluń.

R e k l a m a | Dalsza część artykułu pod reklamą

Jak informuje policja, zbierany skrupulatnie materiał dowodowy, analiza informacji i ustaleń dawały kolejne punkty odniesienia w tej sprawie. Dzięki wytężonej pracy śledczych oraz zaangażowaniu policjantów różnych służb 12 lipca 2021 roku tuż przed godziną 11:00, bełchatowscy kryminalni wraz z funkcjonariuszami z KPP w Pajęcznie zatrzymali poszukiwanego.

– Mężczyzna ukrywał się w garażu na terenie jednej z posesji w gminie Rząśnia, w powiecie pajęczańskim. 44-latek przykryty kocami i ubraniami był wyraźnie zaskoczony wizytą policjantów – informuje nadkom. Iwona Kaszewska, oficer prasowy KPP w Bełchatowie.

Zatrzymany mężczyzna został przewieziony do bełchatowskiej jednostki i wkrótce usłyszy zarzut zabójstwa. Może mu za to grozić dożywocie.

Oprócz zabójstwa w Bełchatowie, cały region żyje też niedawnym potrójnym zabójstwem w powiecie częstochowskim. W tamtej sprawie poszukiwany jest 52-letni Jacek Jaworek, którego policja wciąż nie znalazła. Czytaj więcej na ten temat.

R e k l a m a

ZOBACZ TEŻ

R e k l a m a
Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
R e k l a m a
R e k l a m a

SPOŁECZNOŚĆ

8,556fanówPolub nas
801obserwującychObserwuj
8obserwującychObserwuj

KOMENTOWANE

R e k l a m a

NAJNOWSZE

R e k l a m a
0
Podziel się swoją opiniąx