R e k l a m a

Tysiące ludzi na koncercie charytatywnym w Wieluniu. Zagrał m.in. Sławomir [ZDJĘCIA, FILMY]

R e k l a m a

Około dwóch tysięcy osób bawiło się dzisiaj w szczytnym celu na targowisku miejskim w Wieluniu. Energetyczny koncert przed mieszkańcami regionu dał m.in. Sławomir wraz z żoną Kajrą i zespołem Trzymamy się Zapały.

Dzisiejsze koncerty zaczęły od występu Kordiana, znanego z takich hitów, jak „Wina dzban” czy „Góry, moje góry”. Później, o 15:30, publiczność rozgrzał Ronnie Ferrari ze swoim przebojem „Ona by tak chciała”. Najbardziej wyczekiwanym momentem tego popołudnia był oczywiście koncert Sławomira, który pojawił się na scenie w asyście swojej żony Kajry oraz zespołu Trzymamy się Zapały.

R e k l a m a | Dalsza część artykułu pod reklamą

Imprezę poprowadził Rafał Wyrębak. Konferansjer znany m.in. z zespołu Aperitif co rusz dawał próbki swoich umiejętności wokalnych i tanecznych, co widać również na naszych filmach z wydarzenia. W przerwach pomiędzy koncertami odbywały się licytacje i losowania nagród. Warto bowiem zaznaczyć, że cały dochód z wydarzenia zostanie przeznaczony na leczenie chorej Amelki Gidelskiej z Naramic w gminie Biała. Więcej o jej chorobie pisaliśmy tutaj (kliknij). Jako że wydarzenie było charytatywne, zespoły zgodziły się zagrać wyłącznie w zamian za zwrot kosztów.

Sobota to dopiero pierwszy dzień koncertów dla chorej Amelki. W niedzielę, 8 sierpnia, zaplanowano kolejne występy. Wystąpią Markus P, Toskańsky oraz Red Queen.

Podczas koncertów regularnie prowadziliśmy krótkie transmisje na żywo na naszej stronie na Facebooku. Zobaczcie nasze filmy i zdjęcia z pierwszego dnia koncertów dla Amelki:

R e k l a m a

ZOBACZ TEŻ

R e k l a m a
Subskrybuj
Powiadom o
2 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Xyz
2 lat temu

Nie o 13, bo po 14 Kordian przyjechał. Nie wprowadzajcie w błąd ludzi :V

wielunianka
2 lat temu

Brawo, bardzo dobra inicjatywa!!

R e k l a m a
R e k l a m a

SPOŁECZNOŚĆ

8,688fanówPolub nas
805obserwującychObserwuj
8obserwującychObserwuj

KOMENTOWANE

R e k l a m a

NAJNOWSZE

R e k l a m a
2
0
Podziel się swoją opiniąx