R e k l a m a

VII Wieluński Bieg Pokoju i Pojednania. Mamy oficjalne wyniki

R e k l a m a

Prawie 400 osób wystartowało w tegorocznym Wieluńskim Biegu Pokoju i Pojednania. 230 z nich wzięło udział w głównej rywalizacji na dystansie pięciu kilometrów. Znamy już pełne, oficjalne wyniki głównego biegu.

Poniżej przedstawiamy pełne końcowe wyniki biegu głównego. Tych, którzy nie widzieli jeszcze zdjęć i filmu z imprezy, zapraszamy do nadrobienia zaległości (kliknij).

Nazwisko i imięKrajMiejscowośćKlubCzas
1Maruszewski ArkadiuszPOLBurzeninWosiek Team / LKS MOSiR Sieradz00:16:00.00
2Skupiński DamianPOLKrzeczówKlub Biegacza Warta00:16:04.00
3Blahodir YuriyUKROstrów WielkopolskiKS Fabryka Biegania Ostrów Wielkopolski00:16:10.00
4Jasiński ArturPOLWieluńWieluń Biega00:16:33.00
5Szczęsny DamianPOLWieluńWieluń Biega00:16:53.00
6Rękowicz PiotrPOLKowale00:17:07.00
7Bednarz AdamPOLSieradz00:17:32.00
8Mordalski JacekPOLDziałoszynWieluń Biega00:17:54.00
9Sobczak RobertPOLŁódźJestem Borderline00:17:58.00
10Bator MichałPOLKrzeczówKlub Biegacza Warta00:18:09.00
11Sochacki ArturPOLRadomsko00:18:10.00
12Rękowicz PawełPOLPraszka00:18:27.00
13Boszuk AlinaPOLOstrów Wielkopolski00:18:30.00
14Malatyński MarcinPOLLindówZryw Parzymiechy00:18:32.00
15Stanek ŁukaszPOLWieluńWieluń Biega00:18:34.00
16Wisz PiotrPOLKrakówSDteam00:19:07.00
17Kazimirow AleksanderPOLKaliszErka Team MTB Kalisz00:19:14.00
18Ożełek PrzemysławPOLParzymiechyZryw Parzymiechy00:19:21.00
19Żochowski MikołajPOLDziałoszynKlub Biegacza Warta00:19:31.00
20Klak WojciechPOLPiaskiSzybkie Żółwie Opatów00:19:31.00
21Kubacki TomaszPOLCieciułówFalstart Rudniki00:19:40.00
22Gęsiak ArkadiuszPOLWieluńWieluń Biega00:19:42.00
23Modrzejewski SzymonPOLWydrzynWieluń Biega00:19:43.00
24Ostojska KatarzynaPOLZelówBieging Team Zelów00:19:59.00
25Wilk KamilPOLOdcinekFalstart Rudniki00:19:59.00
26Stróżny DominikPOLKrzepice Obszar WiejskiZryw Parzymiechy00:20:11.00
27Kudriavets VolodymyrPOLWieluń00:20:18.00
28Kazimirowa OlgaPOLKaliszErka Team MTB Kalisz00:20:22.00
29Machynia ŁukaszPOLPraszkaNeapco00:20:30.00
30Luto AndrzejPOLOpatówKB Florian Zajączki Drugie00:20:36.00
31Frysiak ArturPOLWieluńPATATAJ00:20:37.00
32Kaczmarek KacperPOLWieluńWieluń Biega00:20:46.00
33Bojer SzymonPOLWieluńDoJutra00:20:48.00
34Matusiak MarcinPOLWieluń00:20:49.00
35Mruszczyk JacekPOLPajęcznoKlub Biegacza Warta 00:20:49.00
36Skupiński TomaszPOLWieluńWieluń Biega00:20:53.00
37Janus MarcinPOLWieluńWieluń Biega00:20:57.00
38Gniła RafałPOLAleksandriaKlub Biegacza Warta00:20:57.00
39Krawczyk KrzysiekPOLWieluń00:21:02.00
40Raducki AndrzejPOLWidoradzWieluń Biega00:21:03.00
41Krawczyk MaciejPOLWieluń00:21:10.00
42Wieloch AndrzejPOLParzymiechyZryw Parzymiechy00:21:11.00
43Kuźnik WeronikaPOLWieluń00:21:13.00
44Stoparek GrzegorzPOLKraszkowiceWieluń Biega00:21:21.00
45Mikoś JarekPOLBaranówRunners Team Kępno00:21:22.00
46Sobczak GrzegorzPOLWieluń00:21:33.00
47Tyka ŁukaszPOLWieluń00:21:35.00
48Baranowski AntoniPOLTumidaj00:21:36.00
49Sereda JakubPOLUszyce00:21:42.00
50Przebierała ArekPOLRuda00:21:49.00
51Gworys KrzysztofPOLKleśniskaZryw Parzymiechy00:21:50.00
52Majchrowski RobertPOLWieluńWieluń Biega00:21:51.00
53Gnysiński JacekPOLSieradzKS Sieradz Biega 00:21:59.00
54Kępiński HenrykPOLBełchatówKB Spartakus Bełchatów00:22:02.00
55Włodarczyk JarosławPOLOkalewWieluń Biega00:22:08.00
56Kusiał PatrykPOLWieluń00:22:15.00
57Jankowski ŁukaszPOLWieluń00:22:19.00
58Urbaniak SzymonPOLWieluńSzkoła Podstawowa w Rudzie00:22:20.00
59Spałek TomaszPOLWieluń00:22:24.00
60Cieśla KlaudiaPOLRudnikiFalstart Rudniki00:22:27.00
61Krystek MarcinPOLParzymiechyZryw Parzymiechy00:22:29.00
62Karwasz PaulinaPOLLubiewoKS Sieradz Biega00:22:33.00
63Grela MarcinPOLWieluńWieluń Biega00:22:34.00
64Sekieta MarekPOLPabianice00:22:39.00
65Budzyński ArekPOLWieluń00:22:54.00
66Paczuszka AnnaPOLPajęcznoKlub Biegacza Warta 00:22:58.00
67Idziak JoannaPOLKowale00:22:59.00
68Olejnik SebastianPOLWieluń00:23:02.00
69Światły LeszekPOLMokrskoMogre00:23:02.00
70Panek MateuszPOLKrzyworzeka00:23:10.00
71Sobczak TomaszPOLWieluń00:23:15.00
72Cieślak DominikPOLBiała00:23:16.00
73Marzec TymoteuszPOLWieluń00:23:16.00
74Wilczyński RobertPOLGruszewniaMłode Wilki SKL00:23:18.00
75Dąbek PiotrPOLBrąszewice00:23:19.00
76Jeziorny RyszardPOLWieluńWieluń Biega00:23:28.00
77Wojewoda CzePOLWieluń00:23:30.00
78Wieczorek ŁukaszPOLWierzchlas00:23:33.00
79Chojecka WeronikaPOLBłaszkiKS Sieradz Biega00:23:34.00
80Falkowski ArkadiuszPOLWieluńWieluń Biega00:23:39.00
81Ignasiak JanPOLSieradzLKS MOSiR Sieradz00:23:39.00
82Jarząbek MariuszPOLMątewkiMątewki00:23:42.00
83Sztuka MonikaPOLWieluń00:23:43.00
84Wójcik PawełPOLWieluńWieluń Biega00:23:44.00
85Szczepańska PaulinaPOLWieluń00:23:44.00
86Jany TomaszPOLKlinyRunners Team Kępno 00:23:44.00
87Wolniaczyk LeszekPOLWieluńWieluń Biega00:23:52.00
88Mielczarek StanisławPOLKalisz00:23:53.00
89Kokot KrzysztofPOLWieluń00:23:53.00
90Walasiak BenedyktPOLBiskupice Ołoboczne00:23:55.00
91Kotala MateuszPOLWieluńWieluń Biega00:23:57.00
92Brożyna MonikaPOLOlewin00:24:01.00
93Kozik WaldemarPOLCzarnożyły00:24:12.00
94Marciniak RomanPOLWieluń00:24:12.00
95Kotala EwaPOLWieluńWieluń Biega00:24:12.00
96Frysiak BarbaraPOLWieluńWieluń Biega00:24:22.00
97Sankiewicz MariuszPOLOleśnicaCała Oleśnica Biega00:24:27.00
98Surma GrzegorzPOLRodoszewice00:24:31.00
99Keller TomaszPOLGwizdałkiWieluń Biega00:24:38.00
100Figzał LeszekPOLWrzosowa00:24:45.00
101Trzeciak PaulinaPOLWyszanów00:24:49.00
102Paprota PrzemysławPOLWieluń00:24:54.00
103Klatka PiotrPOLWieluń – obszar wiejski00:24:59.00
104Łabędzki JarosławPOLWieluń00:25:03.00
105Jachowicz AleksandraPOLWieluń00:25:05.00
106Goj LukaszPOLPiaski00:25:06.00
107Radziwołek PrzemysławPOLRuda00:25:07.00
108Kostek MichalinaPOLZajączki PierwszeZryw Parzymiechy00:25:10.00
109Cieślak PiotrPOLWieluń00:25:10.00
110Gabrysiak ŁukaszPOLWieluńWieluń Biega00:25:12.00
111Krawczyk WitoldPOLMokrsko00:25:13.00
112Packi MichałPOLWieluńWieluń Biega00:25:18.00
113Szymański MarekPOLWieluń00:25:21.00
114Błaszczyk MariuszPOLOpojowice00:25:26.00
115Komisarek MateuszPOLWieluń00:25:27.00
116Bryła MaciejPOLWieluńWieluń Biega00:25:29.00
117Łuczak TyberiuszPOLWieluń00:25:32.00
118Zabłocki MateuszPOLWieluń00:25:32.00
119Ścigała DariaPOLWieluń00:25:37.00
120Trzeciak BożenaPOLWyszanów00:25:43.00
121Banaś DariuszPOLWieluńWieluń Biega00:25:43.00
122Brożyna SylwesterPOLWieluń00:25:45.00
123Sazon AgnieszkaPOLWieluńWieluń Biega00:25:46.00
124Stempin AnnaPOLPiaskiSzybkie Żółwie Opatów00:25:46.00
125Dugacz PaulinaPOLOsjaków00:25:47.00
126Trzewik KrzystofPOLOżarów00:25:52.00
127Dembska NinaPOLSiemkowice00:25:55.00
128Lunak TomaszPOLWieluń00:26:01.00
129Dudka MarekPOLParciceTowarzystwo Przyjaciół Czastar00:26:13.00
130Ogrodowicz PiotrPOLWieluń00:26:20.00
131Fojtar DamianPOLWieluń00:26:22.00
132Pluskota MateuszPOLBiała00:26:23.00
133Bogus AgnieszkaPOLBurzenin00:26:31.00
134Pawlak KrzysztofPOLWieluńStalowe Piszczele00:26:35.00
135Olejnik PatrykPOLWieluń00:26:39.00
136Olejnik MichałPOLWieluń00:26:40.00
137Sputowski KrzystofPOLWieluń00:26:42.00
138Radziwołek ArkadiuszPOLWieluń00:26:44.00
139Baros GrzegorzPOLŻytniówFalstart Rudniki00:26:45.00
140Gworys KatarzynaPOLKleśniskaZryw Parzymiechy00:26:47.00
141Rzeźniczak WaldemarPOLWieluń00:26:55.00
142Szaniec WioletaPOLMokrsko00:26:57.00
143Kosmenda KazimierzPOLWieluńWieluń Biega00:27:12.00
144Dudek MartaPOLWieluń00:27:12.00
145Kinast RafałPOLWieluń00:27:13.00
146Kamyk MonikaPOLNiżankowice00:27:16.00
147Sypko-Kubicka KatarzynaPOLKluczbork00:27:19.00
148Kubicki MariuszPOLKluczborkKozłowicki Cross00:27:20.00
149Wieczorek RochPOLPątnów00:27:22.00
150Grudnik PawełPOLRuda00:27:24.00
151Mucha DariuszPOLOpole00:27:28.00
152Kokot MarekPOLWieluń00:27:33.00
153Budziszewka MonikaPOLParzymiechyZryw Parzymiechy00:27:37.00
154Cieśla JanPOLRudnikiFalstart Rudniki00:27:54.00
155Wolniak KrystianPOLWieluń00:27:57.00
156Keller IzabelaPOLGwizdałkiWieluń Biega00:28:09.00
157Śliwa PiotrPOLBiała00:28:10.00
158Kruk MarcinPOLRudaWieluń Biega00:28:12.00
159Skalska JustynaPOLOżarów00:28:14.00
160Drygała MałgorzataPOLPątnów00:28:15.00
161Fic JarosławPOLWieluń00:28:32.00
162Kowal AgataPOLWieluńWieluń Biega00:28:35.00
163Kudra AleksandraPOLWieluńWieluń Biega00:28:47.00
164Woszczyk AndrzejPOLŁaszew00:28:59.00
165Brzeziecki RobertPOLSieradz00:29:02.00
166Mazur KrzysztofPOLSzczawno-ZdrójMaratonyPolskie.pl Team00:29:07.00
167Jany ElżbietaPOLKlinyRunners Team Kępno 00:29:08.00
168Rzeźniczak KarolinaPOLWieluń00:29:09.00
169Adamczyk MajaPOLWieluńMKS Wieluń00:29:10.00
170Adamczyk AndrzejPOLWieluńWieluń Biega00:29:12.00
171Kałwak JacekPOLRudniki00:29:22.00
172Poznerowicz MariaPOLKałuże00:29:41.00
173Dudek JerzyPOLWieluń00:29:45.00
174Dudek JanuszPOLWieluń00:29:54.00
175Gagatek-Wozniak AnnaPOLWieluńWieluń Biega00:29:56.00
176Baros ZdzisławaPOLŻytniówFalstart Rudniki00:30:01.00
177Czarnogredzki HubertPOLWieluń00:30:28.00
178Brożyna MichałPOLOlewin00:30:34.00
179Magott MagdalenaPOLWieluń00:31:01.00
180Podyma MonikaPOLKraszkowice00:31:03.00
181Mielczarek TeresaPOLKalisz00:31:16.00
182Łebkowski PatrykPOLWieluń00:31:57.00
183Bodzyńska AdriannaPOLWieluń00:33:48.00
184Rychłowska BeataPOLBolesławiec00:33:57.00
185Kopczyński FilipPOLWieluń00:34:00.00
186Urbaniak GrzegorzPOLWieluń00:34:00.00
187Urbaniak DominikaPOLWieluń00:34:01.00
188Magott KarolinaPOLWieluń00:34:08.00
189Matusiak AgnieszkaPOLWieluń00:34:16.00
190Matusiak JoannaPOLWieluń00:34:17.00
191Radziwołek PatrycjaPOLRuda00:34:28.00
192Radziwołek OlgaPOLWieluń00:34:29.00
193Bednik PatrycjaPOLWieluńWieluń Biega00:35:40.00
194Napieraj BarbaraPOLWieluńWieluń Biega00:35:42.00
195Gabrysiak DorotaPOLWieluńWieluń Biega00:35:50.00
196Gabrysiak MariuszPOLWieluńWieluń Biega00:35:51.00
197Musiał PatrykPOLWalichnowy00:36:04.00
198Wojewódka AnnaPOLWieluń00:36:23.00
199Obałka SzymonPOLSieradzPZLAM00:37:31.00
200Kędziora MonikaPOLDzietrznikiKruszek00:39:31.00
201Koper PiotrPOLDobryszyceBiegajSercem00:39:43.00
202Kłobut GabrielaPOLWieluń00:41:10.00
203Zagraj CzesławPOLWieluń00:44:17.00
R e k l a m a

ZOBACZ TEŻ

R e k l a m a
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
R e k l a m a

SPOŁECZNOŚĆ

6,413fanówPolub nas
690obserwującychObserwuj

KOMENTOWANE

R e k l a m a

NAJNOWSZE

R e k l a m a
0
Podziel się swoją opiniąx