R e k l a m a

Klimatyczny koncert Igora Herbuta zwieńczeniem obchodów 1 września w Wieluniu [ZDJĘCIA, FILM]

R e k l a m a

Liryczny występ Igora Herbuta zakończył tegoroczne obchody 82. rocznicy wybuchu II wojny światowej w Wieluniu. Nastrojowe brzmienie utworów z solowego albumu artysty pt. „Chrust” idealnie wpisało się w charakter uroczystości 1 września.

– Ten koncert, poświęcony bardzo ważnej dacie w historii Wielunia będzie koncertem niepowtarzalnym, ponieważ Igor Herbut nie grał tego koncertu w plenerze i nawet się trochę obawiał. Nastrojowy, nostalgiczny, a jednocześnie pełen miłości, bo przecież o to nam chodzi – zapowiadała występ artysty Elżbieta Kalińska, dyrektor WDK.

R e k l a m a | Dalsza część artykułu pod reklamą

Sam Igor Herbut przypomniał, że był wraz z zespołem w Wieluniu w 2018 roku jako LemON, ale solowy album pt. „Chrust” to nieco inny projekt. Podziękował też za zaproszenie i przyznał, że dał się namówić dyrektor Kalińskiej na występ plenerowy.

– Pani dyrektor postanowiła, że przeniesie tę intymność pokoju na plener, na wielką scenę. Powiedziała: „dlaczego nie?”. I już wiem po pierwszym utworze, że zrobiła dobrze – przyznał Igor Herbut.

Występ artysty wraz z zespołem stanowił ostatni punkt tegorocznych obchodów rocznicowych wybuchu II wojny światowej w Wieluniu. Przypomnijmy też, że kulminacyjnym wydarzeniem obchodów, jak co roku, była uroczystość o 4:40.

Zobaczcie poniżej nasze zdjęcia oraz materiał wideo z koncertu:

R e k l a m a

ZOBACZ TEŻ

Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
R e k l a m a
R e k l a m a

SPOŁECZNOŚĆ

8,754fanówPolub nas
809obserwującychObserwuj
8obserwującychObserwuj

KOMENTOWANE

R e k l a m a

NAJNOWSZE

R e k l a m a
0
Podziel się swoją opiniąx