R e k l a m a

Wieluń: Rusza budowa kolejnego ronda. Będzie zamknięcie skrzyżowania

R e k l a m a

Od jutra, 7 września, rusza budowa ronda na skrzyżowaniu ulic Krakowskie Przedmieście, Chopina i Reformackiej w Wieluniu. Kierowcy mogą spodziewać się kolejnych utrudnień.

– W dniu 7 września rozpocznie się kolejny etap przebudowy drogi na ulicy Krakowskie Przedmieście. W związku z budową ronda na skrzyżowaniu z ulicami Chopina i Reformacką oraz częściowym wyłączeniem z użytkowania ww. ulic nastąpi zmiana organizacji ruchu drogowego – podaje Radosław Urbaniak z biura burmistrza.

R e k l a m a | Dalsza część artykułu pod reklamą

Budowa ronda na skrzyżowaniu z Chopina i Reformacką to kolejny etap inwestycji w tym rejonie, wartej ponad 4 miliony złotych. Niedawno dopuszczono do ruchu nowe rondo w pobliżu ratusza (zobacz film i czytaj więcej na ten temat – kliknij).

R e k l a m a

ZOBACZ TEŻ

Subskrybuj
Powiadom o
5 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Pat44
2 lat temu

Barycz, Królewska i Plac Legionów powinny być zamknięte dla ruchu przynajmniej do 17-ej. W tym mieście nie da się żyć. Stężenie spalin bije wszelkie rekordy.

wieluniak69
2 lat temu
Odpowiedź na komentarz użytkownika  Pat44

Duże stężenie spalin jest w niemal każdym miecie. Podanych ulic nie można zamknąć, ponieważ spowodowało by to w godzinach szczytu duży paraliż drogowy w centrum miasta.

Kacper
2 lat temu

Zakorkujcie to miasto w pizdu, idioci. Nie widzicie co dzieje się przez rondo koło Kauflandu. Okrasa ma nie równo pod sufitem

WKS WIELUN
2 lat temu
Odpowiedź na komentarz użytkownika  Kacper

Ty chyba jesteś nienormalny korki to były jak były światła poza tym ronda są najszybsze w rozładowywaniu korków pomysł trochę poza tym warto wpaść do miasta częściej niż raz w roku

wieluniak69
2 lat temu
Odpowiedź na komentarz użytkownika  Kacper

Ronda buduje się aby usprawnić ruch drogowy. Jak była sygnalizacja świetlna na ul. Warszawskiej koło Kauflandu, to był wtedy duży korek.

R e k l a m a
R e k l a m a

SPOŁECZNOŚĆ

8,648fanówPolub nas
806obserwującychObserwuj
8obserwującychObserwuj

KOMENTOWANE

R e k l a m a

NAJNOWSZE

R e k l a m a
5
0
Podziel się swoją opiniąx