R e k l a m a

Wieluń: Kiedy pojedziemy przez drugie rondo na Krakowskim Przedmieściu? [FILM]

R e k l a m a

Znamy już przybliżony termin udostępnienia do ruchu ronda powstającego u zbiegu ulic Krakowskie Przedmieście, Chopina i Reformackiej w Wieluniu. Obecnie na placu budowy trwają intensywne prace.

Budowa drugiego już ronda na ul. Krakowskie Przedmieście wystartowała trzy tygodnie temu. Jak dowiedzieliśmy się w wieluńskim magistracie, według szacunków wykonawcy prace w tym miejscu nie powinny trwać dłużej, niż w przypadku pierwszego ronda, które powstało przy ratuszu.

R e k l a m a | Dalsza część artykułu pod reklamą

– Możliwy termin udostępnienia ronda kierowcom to połowa listopada 2021. Jednak ze względu na to, że rozpoczął się sezon jesienno-zimowy, wiele zależy od pogody – wskazuje Maciej Preś, naczelnik wydziału inwestycji i rozwoju w Urzędzie Miejskim w Wieluniu.

Prace realizuje firma Dorbud z Krzeczowa, która wygrała przetarg na modernizację ulicy Podwale, fragmentu Krakowskiego Przedmieścia wraz z budową dwóch rond oraz przebudowę placu Kazimierza Wielkiego przy wieluńskim ratuszu. Inwestycja kosztuje wieluński magistrat około 4,5 miliona złotych, a umowny termin zakończenia całego kontaktu to maj 2022.

R e k l a m a

ZOBACZ TEŻ

Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
R e k l a m a
R e k l a m a

SPOŁECZNOŚĆ

8,646fanówPolub nas
806obserwującychObserwuj
8obserwującychObserwuj

KOMENTOWANE

R e k l a m a

NAJNOWSZE

R e k l a m a
0
Podziel się swoją opiniąx