R e k l a m a

Uczniowie II LO w Wieluniu wicemistrzami województwa w sztafetowych biegach przełajowych

Duży sukces wieluńskich uczniów! Reprezentanci II LO w Wieluniu zajęli drugie miejsce w mistrzostwach województwa łódzkiego w sztafetowych biegach przełajowych.

Zawody dla uczniów szkół ponadpodstawowych zorganizowano 19 października w Sieradzu w ramach Licealiady 2021/22. Męska sztafeta z II Liceum Ogólnokształcącego w Wieluniu zajęła w rywalizacji drugie miejsce, ulegając tylko zawodnikom z Kleszczowa. Z kolei żeńska drużyna z wieluńskiego II LO zajęła w zawodach czwarte miejsce.

R e k l a m a | Dalsza część artykułu pod reklamą

Reprezentacja chłopców wystąpiła w składzie: Paweł Spodzieja, Paweł Ciupa, Kamil Cieśla, Piotr Kuś, Szymon Ptak, Igor Mikołajczyk oraz rezerwowi Wojciech Spychała i Kacper Kolebacz. Opiekunem drużyny jest Łukasz Stasiak. W skład żeńskiego zespołu z II LO wchodziły natomiast: Iga Jasianek, Aleksandra Wicher, Klaudia Ogrodniczak, Klaudia Piśniak, Natalia Pietrzak i Julia Pietrzak. Opiekunem grupy jest Marcin Patkowski.

Przypomnijmy, że niedawno uczniowie II LO w Wieluniu wygrali półfinały mistrzostw województwa w sztafetowych biegach przełajowych. To dało im przepustkę do finałów, w których – jak widać – również zaprezentowali wysoki poziom. Gratulujemy!