R e k l a m a

Wypadek przy wycince drzewa w gminie Czarnożyły. Do poszkodowanego wezwano śmigłowiec LPR

R e k l a m a

Do groźnego wypadku podczas prac leśnych doszło dziś (20 listopada) przed godziną 11:00 w miejscowości Leniszki w gminie Czarnożyły. Poszkodowany mężczyzna został zabrany do szpitala śmigłowcem Lotniczego Pogotowia Ratunkowego.

Informacja o zdarzeniu wpłynęła do służb około godziny 10:53. Na miejsce skierowano policjantów, pogotowie, cztery zastępy straży pożarnej oraz śmigłowiec LPR, który zabrał poszkodowanego 58-latka do szpitala.

R e k l a m a | Dalsza część artykułu pod reklamą

– Policjanci wyjaśniają okoliczności, w jakich doszło do uszkodzenia ciała 58-letniego mieszkańca powiatu wieluńskiego. Zdarzenie miało miejsce dzisiaj w miejscowości Leniszki w gminie Czarnożyły na prywatnej działce leśnej – informuje st. asp. Katarzyna Grela z wieluńskiej policji.

Jak dodaje policjantka, 58-latek pomagał znajomemu przy wycince drzewa. Podczas prac został uderzony przez upadające drzewo. Mężczyzna z obrażeniami ciała został przetransportowany do szpitala śmigłowcem LPR. Szczegółowe okoliczności i przyczyny zdarzenia są przedmiotem ustaleń policjantów.

R e k l a m a

ZOBACZ TEŻ

Subskrybuj
Powiadom o
1 Komentarz
Inline Feedbacks
View all comments
dawid
2 lat temu

[komentarz usunięty]

R e k l a m a
R e k l a m a

SPOŁECZNOŚĆ

8,648fanówPolub nas
806obserwującychObserwuj
8obserwującychObserwuj

KOMENTOWANE

R e k l a m a

NAJNOWSZE

R e k l a m a
1
0
Podziel się swoją opiniąx