R e k l a m a

COVID-19: Wieluńscy policjanci i pracownicy sanepidu prowadzą kontrole w sklepach

R e k l a m a

Wieluńscy policjanci wspólnie z pracownikami sanepidu prowadzą kontrole placówek handlowo-usługowych. Według obowiązujących przepisów, osoby przebywające w tych miejscach powinny korzystać z maseczek.

W związku z rosnącą liczbą zachorowań na COVID-19, policjanci intensyfikują kontrole osób, które w przestrzeni zamkniętej, a więc w sklepach, urzędach, czy środkach komunikacji publicznej mają obowiązek noszenia maseczek.

R e k l a m a | Dalsza część artykułu pod reklamą

– Policjanci wraz z pracownikami Powiatowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Wieluniu prowadzą wspólne kontrole placówek handlowo-usługowych na terenie powiatu. Ich celem jest sprawdzenie, czy mieszkańcy oraz właściciele i pracownicy sklepów stosują się do obecnie obowiązujących obostrzeń sanitarnych, a przede wszystkim czy zasłaniają usta i nos maseczką – informuje st. asp. Katarzyna Grela z wieluńskiej policji.

Stróże prawa przypominają, że od 1 grudnia 2021 roku obowiązują nowe obostrzenia związane z pandemią koronawirusa. Nowe przepisy ograniczyły limit osób mogących przebywać między innymi w restauracjach, sklepach, galeriach handlowych, kinach, teatrach, a także w siłowniach i centrach fitness.

R e k l a m a

ZOBACZ TEŻ

R e k l a m a
Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
R e k l a m a
R e k l a m a

SPOŁECZNOŚĆ

8,694fanówPolub nas
805obserwującychObserwuj
8obserwującychObserwuj

KOMENTOWANE

R e k l a m a

NAJNOWSZE

R e k l a m a
0
Podziel się swoją opiniąx