R e k l a m a

Powiat wieruszowski: Policjanci sprawdzają przestrzeganie obostrzeń również po cywilnemu

R e k l a m a

Wieruszowscy policjanci prowadzą kontrole placówek handlowo-usługowych pod kątem przestrzegania covidowych obostrzeń. Jak informują funkcjonariusze, kontrole są prowadzone zarówno przez policjantów w mundurze jak i tych, którzy na co dzień pełnią służbę nieumundurowani.

Policjanci wyjaśniają, że prowadzą kontrole w związku z rosnącą liczbą zachorowań na COVID-19 oraz wciąż zdarzającymi się przypadkami osób, które nie stosują się do obowiązujących przepisów sanitarnych. Według tych przepisów powinno się korzystać z maseczek m.in. w placówkach handlowo-usługowych, urzędach, czy środkach komunikacji publicznej.

R e k l a m a | Dalsza część artykułu pod reklamą

– W trosce o zdrowie i bezpieczeństwo mieszkańców naszego regionu, wieruszowscy policjanci zarówno umundurowani jak i ci którzy na co dzień pełnią służbę nieumundurowani, prowadzą m.in. kontrole placówek handlowo-usługowych. W trakcie tych kontroli funkcjonariusze sprawdzają, czy właściciele, pracownicy i klienci tych obiektów, stosują się do obecnie obowiązujących obostrzeń sanitarnych, a przede wszystkim czy zasłaniają usta i nos maseczką – informuje asp. sztab. Damian Pawlak z wieruszowskiej policji.

Mundurowi zwracają się z apelem o zakrywanie ust i nosa, dezynfekowanie dłoni i zachowywanie dystansu wszędzie tam, gdzie istnieje taki obowiązek i gdzie jesteśmy narażeni na zbyt bliski kontakt z innymi osobami. Stróże prawa przypominają też, że od 1 grudnia obowiązują nowe obostrzenia związane z pandemią koronawirusa.

R e k l a m a

ZOBACZ TEŻ

R e k l a m a
Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
R e k l a m a
R e k l a m a

SPOŁECZNOŚĆ

8,694fanówPolub nas
805obserwującychObserwuj
8obserwującychObserwuj

KOMENTOWANE

R e k l a m a

NAJNOWSZE

R e k l a m a
0
Podziel się swoją opiniąx