R e k l a m a

Silny wiatr w naszym regionie. Strażacy mieli pełne ręce pracy, część mieszkańców bez prądu

R e k l a m a

Już kilkadziesiąt interwencji w związku z silnym wiatrem odnotowali dzisiaj (30 stycznia) strażacy w powiecie wieluńskim. Większość z nich dotyczyła usuwania powalonych drzew i gałęzi oraz zabezpieczenia zerwanych linii energetycznych.

Wichura powalała dziś drzewa i gałęzie, zrywała linie energetyczne oraz nadrywała dachy. Aż osiem razy wyjeżdżali dzisiaj z remizy druhowie z OSP Wieluń. Łącznie w akcjach związanych usuwaniem skutków silnego wiatru na terenie powiatu wieluńskiego wzięli udział strażacy z ponad 20 różnych jednostek OSP.

R e k l a m a | Dalsza część artykułu pod reklamą

Jak informuje PGE Dystrybucja, z powodu wiatru kilkadziesiąt tysięcy osób w województwie łódzkim zostało pozbawionych prądu. Przerwy w zasilaniu z powodu zerwanych linii energetycznych wystąpiły również w naszym regionie, w gminach: Brąszewice, Brzeźnio, Burzenin, Działoszyn, Klonowa, Konopnica, Lututów, Osjaków, Rząśnia, Skomlin, Wieluń, Złoczew. Jak się dowiadujemy, część mieszkańców może spodziewać się przywrócenia zasilania dopiero w poniedziałek, 31 stycznia.

Czytaj też: Finał WOŚP w Wieluniu. Orkiestra gra mimo niesprzyjającej aury.

R e k l a m a

ZOBACZ TEŻ

R e k l a m a
Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
R e k l a m a
R e k l a m a

SPOŁECZNOŚĆ

8,760fanówPolub nas
811obserwującychObserwuj
8obserwującychObserwuj

KOMENTOWANE

R e k l a m a

NAJNOWSZE

R e k l a m a
0
Podziel się swoją opiniąx