R e k l a m a

Gmina Wieluń: Za nami kilka ciekawych warsztatów w bibliotece miejskiej

R e k l a m a

Od 14 lutego dzieci i młodzież cieszą się wolnym czasem podczas zimowych ferii. Specjalne atrakcje z tej okazji czekają na chętnych w miejskiej bibliotece w Wieluniu oraz w filiach placówki. W pierwszym tygodniu ferii dzieci uczestniczyły m.in. w ciekawych warsztatach.

17 lutego, w Filii dla Dzieci odbyły się warsztaty plastyczno-literackie „Kolorowe lampiony”. Dzieci z uwagą wysłuchały fragmentu baśni „Lampa Alladyna”, z przesłaniem by ich lampiony były równie magiczne. W trakcie zajęć dzieci z zaangażowaniem dekorowały słoiki z różnorodnych materiałów. Efektem końcowym pracy były kolorowe lampiony. Na zakończenie spotkania dzieci prezentowały świetle swoje dzieła (na zdjęciu).

R e k l a m a | Dalsza część artykułu pod reklamą

Z kolei dzień wcześniej, 16 lutego, w Filii Bibliotecznej w Dąbrowie odbyły się warsztaty czytelniczo-plastyczne. Dzieci wysłuchały bajki „Idziemy do ZOO”, a następnie wykonały prace plastyczne z papieru i bibuły. Tematem prac były zwierzęta mieszkające w ZOO, ale dzieciaki puściły wodze fantazji i pojawiły się także jednorożce i dinozaury.

Z jakich atrakcji będzie można jeszcze skorzystać w drugim tygodniu ferii? Tego dowiecie się z naszego artykułu: Od 14 lutego ferie zimowe. Jak będzie można spędzić czas w Wieluniu?

R e k l a m a

ZOBACZ TEŻ

Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
R e k l a m a
R e k l a m a

SPOŁECZNOŚĆ

8,646fanówPolub nas
806obserwującychObserwuj
8obserwującychObserwuj

KOMENTOWANE

R e k l a m a

NAJNOWSZE

R e k l a m a
0
Podziel się swoją opiniąx