R e k l a m a

Komendant straży pożarnej w Wieluniu, bryg. Tomasz Lewiński, pożegnał się ze służbą

R e k l a m a

23 lutego 2022 roku w Komendzie Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Wieluniu oficjalnie pożegnano dotychczasowego komendanta jednostki, bryg. Tomasza Lewińskiego.

Bryg. Tomasz Lewiński został odwołany przez Łódzkiego Komendanta Wojewódzkiego Państwowej Straży Pożarnej st. bryg. Grzegorza Janowskiego w związku z przejściem na zaopatrzenie emerytalne. W uroczystym apelu wzięli udział m.in. Łódzki Komendant Wojewódzki PSP w Łodzi, radni sejmiku wojewódzkiego oraz samorządowcy z powiatu wieluńskiego. Nie zabrakło też licznie przybyłych gości, jak również funkcjonariuszy i pracowników komendy.

R e k l a m a | Dalsza część artykułu pod reklamą

Bryg. Tomasz Lewiński piastował stanowisko Komendanta Powiatowego Państwowej Straży Pożarnej w Wieluniu od 28 grudnia 2016 roku.

Łódzki Komendant Wojewódzki Państwowej Straży Pożarnej w Łodzi st. bryg. Grzegorz Janowski powierzył pełnienie obowiązków Komendanta Powiatowego PSP w Wieluniu mł. bryg. Karolowi Bednarskiemu, który dotychczas pełnił funkcję zastępcy Komendanta Powiatowego PSP w Łasku.

Warto dodać, że zmiana nastąpiła również na stanowisku Komendanta Powiatowego Policji w Wieluniu. Więcej na ten temat w naszym artykule: „Zmiana warty” w wieluńskiej policji. Insp. Grzegorz Libura przeszedł na emeryturę.

R e k l a m a

ZOBACZ TEŻ

Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
R e k l a m a
R e k l a m a

SPOŁECZNOŚĆ

8,753fanówPolub nas
809obserwującychObserwuj
8obserwującychObserwuj

KOMENTOWANE

R e k l a m a

NAJNOWSZE

R e k l a m a
0
Podziel się swoją opiniąx