R e k l a m a

Wielunianie ustawiają się w kolejkach do banków. KNF przestrzega przed „fake newsami”

R e k l a m a

Dziś rano (25 lutego) do naszej redakcji wpłynął sygnał od Czytelniczki, że przed wieluńskimi bankami ustawiają się kolejki. Postanowiliśmy to sprawdzić.

Podczas krótkiego spaceru po centrum miasta napotkaliśmy kolejki m.in. przed oddziałami Rejonowego Banku Spółdzielczego w Lututowie, BNP Paribas czy ING Banku Śląskiego. Osoby stojące w kolejkach powiedziały nam, że przyszły, by wypłacić pieniądze ze swoich rachunków bankowych.

R e k l a m a | Dalsza część artykułu pod reklamą

Czy jest jakiś powód, by w obecnej sytuacji pilnie wypłacać pieniądze z banków? Jak poinformował 24 lutego Urząd Komisji Nadzoru Finansowego, „polski sektor bankowy działa bez zakłóceń i realizuje wszystkie swoje funkcje wobec klientów”. UKNF przestrzega też przed „fake newsami” i zapewnia, że nie ma planów wprowadzenia dziennego limitu wypłat gotówki w oddziałach banków w Polsce.

Warto dodać, że w cierpliwość muszą się uzbroić nie tylko klienci banków. Całkiem niedawno informowaliśmy też o kolejkach na stacjach paliw w artykule Ogromne kolejki na stacjach paliw w Wieluniu i regionie. Orlen: Paliwa nie zabraknie.

R e k l a m a

ZOBACZ TEŻ

R e k l a m a
Subskrybuj
Powiadom o
3 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Aldi
2 lat temu

Hahahaha jakie frajery pamiętajcie sraj taśmy nakupta

Henryk Markoni
2 lat temu
Odpowiedź na komentarz użytkownika  Aldi

Pisze sie srajtasma (lacznie). Jak juz sie z kogos nasmiewac, to dobrze z siebie samego nie robic idioty. Ludzie maja prawo sie bac, ale dzisiaj wykupia rzeczona srajtasme we wszystkich sklepach aldi w wieluniu i okolicach, a jutro zobacza, ze byla nowa dostawa. W mojej biedronce jest srajtasmy pod sam sufit.

Szczera
2 lat temu

Sama komuna się ustawia jak za papierem toaletowym 🤣🤣🤣🤦‍♀️

R e k l a m a
R e k l a m a

SPOŁECZNOŚĆ

8,556fanówPolub nas
801obserwującychObserwuj
8obserwującychObserwuj

KOMENTOWANE

R e k l a m a

NAJNOWSZE

R e k l a m a
3
0
Podziel się swoją opiniąx