R e k l a m a

Kobieta nowym komendantem wieluńskiej policji. Pracowała wcześniej w Skierniewicach

R e k l a m a

Mł. insp. Monika Hurko-Nesterowicz objęła stanowisko Komendanta Powiatowego Policji w Wieluniu. W piątek, 25 lutego, w auli wieluńskiej komendy zorganizowano z tej okazji uroczystą zbiórkę.

Podczas ceremonii, po odczytaniu rozkazu personalnego, mł. insp. Monika Hurko-Nesterowicz przywitała się ze sztandarem, a następnie złożyła meldunek o objęciu stanowiska Komendanta Powiatowego Policji w Wieluniu.

R e k l a m a | Dalsza część artykułu pod reklamą

I Zastępca Komendanta Wojewódzkiego Policji w Łodzi insp. Tomasz Olczyk, wręczył nowej pani komendant rozkaz personalny o powołaniu na stanowisko. Podkreślił też, że mł. insp. Monika Hurko-Nesterowicz jest doświadczonym funkcjonariuszem i z wielkim zaangażowaniem oraz profesjonalizmem realizuje zadania służbowe. Życzył jej też wszelkiej pomyślności w realizacji zadań na nowo powierzonym stanowisku.

Gratulacje oraz życzenia wielu sukcesów złożyli też nowej komendant zaproszeni samorządowcy. Wyrazili również nadzieję na kontynuację dotychczasowej bardzo dobrej współpracy w zakresie bezpieczeństwa w powiecie wieluńskim. Z kolei mł. insp. Monika Hurko-Nesterowicz podziękowała za okazane jej zaufanie i powołanie jej na stanowisko kierownika wieluńskiej jednostki. Podkreśliła, że dołoży wszelkich starań, aby swoje obowiązki wykonywać z sumiennością i poświęceniem oraz właściwie zadbać o bezpieczeństwo mieszkańców powiatu.

Mł. insp. Monika Hurko-Nesterowicz ostatnio pełniła funkcję pierwszego zastępcy Komendanta Miejskiego Policji w Skierniewicach. Wcześniej pracowała też w Rawie Mazowieckiej oraz w Komendzie Głównej Policji. W policji służy od 1992 roku, kiedy zaczęła pracę w komendzie policji w Żyrardowie.

Przez ostatnie niespełna cztery lata komendantem policji w Wieluniu był insp. Grzegorz Libura, który niedawno odszedł na emeryturę. Czytaj więcej na ten temat: „Zmiana warty” w wieluńskiej policji. Insp. Grzegorz Libura przeszedł na emeryturę.

R e k l a m a

ZOBACZ TEŻ

R e k l a m a
Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
R e k l a m a
R e k l a m a

SPOŁECZNOŚĆ

8,556fanówPolub nas
800obserwującychObserwuj
8obserwującychObserwuj

KOMENTOWANE

R e k l a m a

NAJNOWSZE

R e k l a m a
0
Podziel się swoją opiniąx