R e k l a m a

Wieluń: Kierowca bmw wjechał na przejazd kolejowy zanim zapory całkowicie się podniosły

R e k l a m a

Kierowca bmw wjechał na przejazd kolejowy w Wieluniu pomimo, że zapory nie były jeszcze całkiem podniesione, a sygnalizator wciąż nadawał czerwone światło. To niebezpieczne zachowanie 28-latka zaobserwowali policjanci z wieluńskiej drogówki, którzy ukarali niecierpliwego kierowcę mandatem w wysokości 2000 złotych.

W piątek, 18 marca 2022 roku, o godzinie 21:05 dużą nieodpowiedzialnością wykazał się kierowca bmw. Do zdarzenia doszło na strzeżonym przejeździe kolejowym na ulicy Sieradzkiej w Wieluniu. Mężczyzna wjechał na tory kolejowe mimo, że na sygnalizatorze migało czerwone światło, a zapory nie były jeszcze całkiem podniesione.

– Całe zdarzenie wiedzieli mundurowi z wieluńskiej drogówki, którzy natychmiast zareagowali i zatrzymali do kontroli drogowej niecierpliwego kierowcę. 28-letni mieszkaniec gminy Lututów za ukarany został mandatem karnym w wysokości 2000 złotych – informuje st. asp. Katarzyna Grela z wieluńskiej policji.

Funkcjonariusze apelują do kierujących i pieszych o rozwagę na przejazdach kolejowych oraz respektowanie obowiązujących przepisów. – Przypominamy, że w chwili gdy na sygnalizatorze jest zapalone lub miga pulsacyjne światło czerwone, obowiązuje bezwzględny zakaz wjazdu na przejazd kolejowy. Nawet w sytuacji, gdy rogatki nie zostały jeszcze opuszczone, lub ich podnoszenie nie zostało zakończone. Kierujący, którzy ignorują te przepisy popełniają poważne wykroczenie i ryzykują życiem – wskazuje Katarzyna Grela.

R e k l a m a

ZOBACZ TEŻ

R e k l a m a
3 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Sadi
10 miesięcy temu

Nikogo to już nie dziwi kierowcy bmw nie mają rozumu są to bezmuzgie buraki

Mariola
10 miesięcy temu
Odpowiedź na komentarz użytkownika  Sadi

I bardzo dobrze należy się mandat Rogatki jeszcze dobrze się nie otworzą to już wjeżdżają na przejazd a światła jeszcze czerwone Takie mandaty co drugi powinien dostac ,ponieważ tak się wszyscy spiesza 👍

Henryk Markoni
10 miesięcy temu
Odpowiedź na komentarz użytkownika  Sadi

Sadi, Sadi, Sadi. Widzę, że obrażanie ludzi to jest twój sposób na życie. Osobiście bym nie oskarżał kogoś o bezmózgowość, nie wiedząc, jak się pisze 'bezmózgi’. O rozumie nie świadczy marka posiadanego samochodu, tylko wychowanie, obycie, sposób wykonywania swojego zawodu, stosunek do rodziny, sąsiadów i przede wszystkim do samego siebie.

R e k l a m a

SPOŁECZNOŚĆ

7,176fanówPolub nas
771obserwującychObserwuj

KOMENTOWANE

R e k l a m a

NAJNOWSZE

R e k l a m a
3
0
Podziel się swoją opiniąx