R e k l a m a

Wieluń: Kierowca bmw wjechał na przejazd kolejowy zanim zapory całkowicie się podniosły

R e k l a m a

Kierowca bmw wjechał na przejazd kolejowy w Wieluniu pomimo, że zapory nie były jeszcze całkiem podniesione, a sygnalizator wciąż nadawał czerwone światło. To niebezpieczne zachowanie 28-latka zaobserwowali policjanci z wieluńskiej drogówki, którzy ukarali niecierpliwego kierowcę mandatem w wysokości 2000 złotych.

W piątek, 18 marca 2022 roku, o godzinie 21:05 dużą nieodpowiedzialnością wykazał się kierowca bmw. Do zdarzenia doszło na strzeżonym przejeździe kolejowym na ulicy Sieradzkiej w Wieluniu. Mężczyzna wjechał na tory kolejowe mimo, że na sygnalizatorze migało czerwone światło, a zapory nie były jeszcze całkiem podniesione.

R e k l a m a | Dalsza część artykułu pod reklamą

– Całe zdarzenie wiedzieli mundurowi z wieluńskiej drogówki, którzy natychmiast zareagowali i zatrzymali do kontroli drogowej niecierpliwego kierowcę. 28-letni mieszkaniec gminy Lututów za ukarany został mandatem karnym w wysokości 2000 złotych – informuje st. asp. Katarzyna Grela z wieluńskiej policji.

Funkcjonariusze apelują do kierujących i pieszych o rozwagę na przejazdach kolejowych oraz respektowanie obowiązujących przepisów. – Przypominamy, że w chwili gdy na sygnalizatorze jest zapalone lub miga pulsacyjne światło czerwone, obowiązuje bezwzględny zakaz wjazdu na przejazd kolejowy. Nawet w sytuacji, gdy rogatki nie zostały jeszcze opuszczone, lub ich podnoszenie nie zostało zakończone. Kierujący, którzy ignorują te przepisy popełniają poważne wykroczenie i ryzykują życiem – wskazuje Katarzyna Grela.

R e k l a m a

ZOBACZ TEŻ

Subskrybuj
Powiadom o
3 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Sadi
2 lat temu

Nikogo to już nie dziwi kierowcy bmw nie mają rozumu są to bezmuzgie buraki

Mariola
2 lat temu
Odpowiedź na komentarz użytkownika  Sadi

I bardzo dobrze należy się mandat Rogatki jeszcze dobrze się nie otworzą to już wjeżdżają na przejazd a światła jeszcze czerwone Takie mandaty co drugi powinien dostac ,ponieważ tak się wszyscy spiesza 👍

Henryk Markoni
2 lat temu
Odpowiedź na komentarz użytkownika  Sadi

Sadi, Sadi, Sadi. Widzę, że obrażanie ludzi to jest twój sposób na życie. Osobiście bym nie oskarżał kogoś o bezmózgowość, nie wiedząc, jak się pisze ‘bezmózgi’. O rozumie nie świadczy marka posiadanego samochodu, tylko wychowanie, obycie, sposób wykonywania swojego zawodu, stosunek do rodziny, sąsiadów i przede wszystkim do samego siebie.

R e k l a m a
R e k l a m a

SPOŁECZNOŚĆ

8,644fanówPolub nas
806obserwującychObserwuj
8obserwującychObserwuj

KOMENTOWANE

R e k l a m a

NAJNOWSZE

R e k l a m a
3
0
Podziel się swoją opiniąx