R e k l a m a

Krzysztof Rutkowski znów w Wieluniu. 2,5-letnie dziecko trafiło pod opiekę matki [FILM]

R e k l a m a

Wracamy do sprawy mieszkanki Wielunia, która miała zostać pozbawiona możliwości opieki nad swoją 2,5-letnią córeczką. Dziś (23 marca) dziecko, które przebywało ostatnio z ojcem, trafiło z powrotem do matki. W tej sprawie wciąż jednak nie brakuje kontrowersji.

Temat poruszaliśmy już w portalu INFO Wieluń nieco ponad dwa tygodnie temu w artykule Mieszkanka Wielunia: „Mąż porwał mi dziecko”. Interwencja Krzysztofa Rutkowskiego. Teraz matka dziecka – Malwina – w towarzystwie Krzysztofa Rutkowskiego znów spotkała się w Wieluniu z mediami, by poinformować, że 2,5-letnia dziewczynka jest już ponownie pod jej opieką.

R e k l a m a | Dalsza część artykułu pod reklamą

– W dniu dzisiejszym odzyskałam dziecko. Liczę na to, że uda mi się dojść do porozumienia z ojcem. Jestem ogromnie wdzięczna wszystkim za pomoc, bo dziś mogę spać spokojnie – mówiła Malwina.

Na konferencji prasowej nieoczekiwanie pojawił się też ojciec dziecka, Wojciech, który postanowił przedstawić swój punkt widzenia. – Panie Krzysztofie, z całym szacunkiem dla pana osoby, chcę panu powiedzieć, że zabrał pan dziecko przy pomocy obrzydliwych narzędzi, oblania mnie przez moją żonę pomyjami, dodatkowo kontrolami na moją firmę, zastraszaniem mnie – mówił pochodzący z okolic Wieruszowa ojciec 2,5-letniej dziewczynki. Mężczyzna twierdził też, że teraz to żona uniemożliwia mu kontakty z dzieckiem i sugerował, że matka dziewczynki nie dba właściwie o jej terapię.

Przez pewien czas byliśmy świadkami spektaklu obrzucania się nawzajem oskarżeniami przez obie strony. Ostatecznie matka dziewczynki przekazała, że próbuje namówić męża na mediacje, by podpisać ugodę w sprawie wyznaczenia kontaktów z dzieckiem. Do tego czasu nie planuje pozwolić na kolejne spotkania ojca z dziewczynką. – Mam ogromne obawy co do zachowania męża, że ponownie nie wyda mi córki – argumentuje Malwina.

Sprawa z pewnością nie jest jeszcze zamknięta. Możemy tylko mieć nadzieję, że całe zamieszanie nie odbije się negatywnie na 2,5-letniej dziewczynce, która z pewnością nie jest tu niczemu winna. Całą konferencję prasową transmitowaliśmy na żywo na naszej stronie na Facebooku. Zapis transmisji możecie obejrzeć poniżej:

R e k l a m a

ZOBACZ TEŻ

R e k l a m a
Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
R e k l a m a
R e k l a m a

SPOŁECZNOŚĆ

8,556fanówPolub nas
799obserwującychObserwuj
8obserwującychObserwuj

KOMENTOWANE

R e k l a m a

NAJNOWSZE

R e k l a m a
0
Podziel się swoją opiniąx