R e k l a m a

Region: Przyszedł do pracy, mając ponad dwa promile alkoholu w organizmie

R e k l a m a

Policjanci wyjaśniają okoliczności podjęcia pracy w stanie nietrzeźwości w jednej z firm na terenie powiatu wieruszowskiego. 41-letni pracownik miał w wydychanym powietrzu ponad dwa promile alkoholu.

W poniedziałek, 11 kwietnia 2022 roku, po godzinie 12:00 do dyżurny wieruszowskiej komendy policji wpłynęło zgłoszenie o podjęciu pracy przez mężczyznę znajdującego się w stanie nietrzeźwości. Do zdarzenia doszło w jednym z zakładów pracy w gminie Bolesławiec.

R e k l a m a | Dalsza część artykułu pod reklamą

– Na miejscu policjanci ustalili, że 41-letni mieszkaniec powiatu kluczborskiego pracował w stanie nietrzeźwości. Policyjny alkomat wskazał w jego organizmie ponad dwa promile alkoholu – przekazuje asp. sztab. Damian Pawlak z policji w Wieruszowie.

Mundurowi przypominają, że za podejmowanie czynności zawodowych pod działaniem alkoholu grozi kara aresztu albo grzywny. W toku prowadzonego postępowania stróże prawa wyjaśniają okoliczności sytuacji, do której doszło w gminie Bolesławiec.

R e k l a m a

ZOBACZ TEŻ

R e k l a m a
Subskrybuj
Powiadom o
1 Komentarz
Inline Feedbacks
View all comments
Henryk Markoni
1 rok temu

2 promile w poniedziałek rano to dosyć normalny wynik. W piątek u szwagra imieniny, w sobotę rano poprawić w Żabce. Stara krzyczy w chacie, to do biedry i do Matiego na chate. Wieczorem do Kufelka. Niedziela do matki, szybki prysznic, bo krzyczy. Rosołek. Mati dzwoni, że Piotruś się urwał i czekają w lasku. Niedziela handlowa, to biedra czynna. Małpka się nie opłaca, to 2×0.7+cola original. No i poniedziałek do roboty. Kto nie przeżył niech pierwszy rzuci pustą butelką po coli original. Light.

R e k l a m a
R e k l a m a

SPOŁECZNOŚĆ

8,556fanówPolub nas
799obserwującychObserwuj
8obserwującychObserwuj

KOMENTOWANE

R e k l a m a

NAJNOWSZE

R e k l a m a
1
0
Podziel się swoją opiniąx