R e k l a m a

Nowy supermarket w Wieluniu już otwarty. Klienci dopisali, są też zmiany dla kierowców

R e k l a m a

Klienci mogą już robić zakupy w nowym markecie Dino przy ul. Głowackiego w Wieluniu. To trzeci sklep tej sieci w gminie Wieluń, ale dopiero pierwszy w samym mieście.

Budowa obiektu trwała od listopada 2021 roku. Po nieco ponad sześciu miesiącach prac sklep przyjął pierwszych klientów – stało się to dokładnie we wtorek, 24 maja, o godzinie 6:00. Otwarcie marketu spowodowało też drobne zmiany dla kierowców na ulicy Głowackiego, gdzie dla skręcających do nowo otwartego sklepu powstał dedykowany lewoskręt.

R e k l a m a | Dalsza część artykułu pod reklamą

Sieć sklepów Dino jest już dobrze znana nie tylko w naszym regionie, ale i w całej Polsce. Na koniec 2021 roku liczyła 1815 placówek, zlokalizowanych głównie w mniejszych miejscowościach. Tylko w ostatnim roku sieć otworzyła aż 343 nowe sklepy. Firma jest notowana na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie.

Warto dodać, że również przy ul. Głowackiego, ale kilkaset metrów dalej, ma powstać kolejny market – tym razem innej sieci, mniej znanej w naszej okolicy. Szczegółowo informowaliśmy o tym w naszym artykule sprzed miesiąca – Nowe markety w Wieluniu. Jeden już prawie gotowy, drugi w planach.

R e k l a m a

ZOBACZ TEŻ

Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
R e k l a m a
R e k l a m a

SPOŁECZNOŚĆ

8,646fanówPolub nas
806obserwującychObserwuj
8obserwującychObserwuj

KOMENTOWANE

R e k l a m a

NAJNOWSZE

R e k l a m a
0
Podziel się swoją opiniąx