R e k l a m a

Pożar na składowisku odpadów w Rudzie. W akcji siedem zastępów straży pożarnej

R e k l a m a

Siedem zastępów straży pożarnej uczestniczyło w piątek, 3 czerwca, w akcji gaśniczej na składowisku odpadów w Rudzie. Zgłoszenie w tej sprawie wpłynęło do służb ratunkowych około godziny 19:23.

Na miejscu interweniowały trzy zastępy strażaków z JRG w Wieluniu, dwa z OSP Wierzchlas oraz po jednym z OSP Ruda i OSP Wieluń. To właśnie druhowie ochotnicy z Wielunia jako pierwsi pojawili się na miejscu zdarzenia. Gdy dostali komunikat o pożarze, byli akurat w trakcie treningu w Rudzie, gdzie przygotowywali się do zawodów. Działania strażaków trwały około półtorej godziny.

R e k l a m a | Dalsza część artykułu pod reklamą

Na szczęście tym razem pożar nie był tak rozległy, jak w ubiegłym roku, gdy w akcji na wysypisku w Rudzie brały udział 24 zastępy straży pożarnej (więcej na temat tamtego zdarzenia: Pożar na składowisku odpadów w Rudzie. Kłęby dymu widoczne nawet z kilku kilometrów). Jak się nieoficjalnie dowiedzieliśmy, ogień nie zdążył się rozprzestrzenić, bo dym został odpowiednio wcześnie zauważony. Gdyby pożar wybuchł po zmroku, być może nie udałoby się zareagować równie szybko.

R e k l a m a

ZOBACZ TEŻ

R e k l a m a
Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
R e k l a m a
R e k l a m a

SPOŁECZNOŚĆ

8,688fanówPolub nas
805obserwującychObserwuj
8obserwującychObserwuj

KOMENTOWANE

R e k l a m a

NAJNOWSZE

R e k l a m a
0
Podziel się swoją opiniąx