R e k l a m a

Wieluńska policja ma nowego szefa. Pracował wcześniej w Częstochowie

R e k l a m a

Wieluńska komenda policji ma nowego p.o. komendanta. Po tym, jak z jednostką rozstała się insp. Monika Hurko-Nesterowicz, rządy w jednostce objął nadkomisarz Grzegorz Kurek, związany do tej pory m.in. z częstochowską policją.

Z dniem 10 stycznia 2023 roku pełnienie obowiązków na stanowisku Komendanta Powiatowego Policji w Wieluniu powierzono nadkomisarzowi Grzegorzowi Kurkowi. Nadkom. Kurek do służby w Policji został przyjęty w 1995 roku. Od początku swojej zawodowej drogi był związany z częstochowską policją, gdzie zdobywał doświadczenie i przechodził przez wiele szczebli kariery.

R e k l a m a | Dalsza część artykułu pod reklamą

W trakcie wieloletniej służby zajmował różne stanowiska kierownicze, był między innymi komendantem Komisariatu Policji w Poczesnej oraz Komisariatu Policji II w Częstochowie, pełnił również obowiązki komendanta komisariatu w Koniecpolu. Z kolei 2017 roku został powołany na zastępcę komendanta Komisariatu Policji IV w Częstochowie, a od 2020 roku nadzorował pracę funkcjonariuszy jako komendant tej jednostki.

Przypomnijmy, że po niespełna roku pełnienia funkcji komendanta, z wieluńską jednostką pożegnała się insp. Monika Hurko-Nesterowicz. Doświadczona policjantka trafiła do komendy w Łowiczu. Więcej na ten temat: Zmiana szefa wieluńskiej policji. Insp. Monika Hurko – Nesterowicz przechodzi do Łowicza.

R e k l a m a

ZOBACZ TEŻ

Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
R e k l a m a
R e k l a m a

SPOŁECZNOŚĆ

8,643fanówPolub nas
806obserwującychObserwuj
8obserwującychObserwuj

KOMENTOWANE

R e k l a m a

NAJNOWSZE

R e k l a m a
0
Podziel się swoją opiniąx