R e k l a m a

Znamy program 31. finału WOŚP w Wieluniu! Impreza odbędzie się w hali ZS nr 1

R e k l a m a

Już w ostatnią niedzielę stycznia w całej Polsce zagra Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy. Tegoroczny finał akcji w Wieluniu zostanie zorganizowany w zupełnie nowym miejscu – w hali Zespołu Szkół nr 1. Nie zabraknie licytacji, koncertów, darmowych atrakcji i Światełka do Nieba.

Impreza w hali ZS nr 1 wystartuje 29 stycznia 2023 r. o godzinie 13:30. W programie są m.in. bezpłatne dmuchańce, animacje i zabawy sportowe. Nie zabraknie też koncertów, a na scenie wystąpią zespoły: No remorse, ColdFire, Spontan, After Work, Odwilż, Projekt B, Co z Tego oraz The White Tigers. O 20:00 przy hali zaplanowano Światełko do Nieba.

R e k l a m a | Dalsza część artykułu pod reklamą

W ramach finału WOŚP w planie jest też bieg pod hasłem „Policz się z cukrzycą”. Biegacze wystartują 29 stycznia o godz. 11:00 spod stadionu miejskiego przy ul. Wojska Polskiego 38 w Wieluniu.

Warto dodać, że w akcję można wspierać nie tylko poprzez wrzucanie datków do puszek. Jak co roku, wieluński sztab WOŚP uruchomił licytacje, z których cały dochód jest przekazywany na rzecz Orkiestry. W akcję włączył się tez nasz portal. Czytaj więcej w artykule: Wylicytuj reklamę w INFO Wieluń i wesprzyj WOŚP. Aukcja już ruszyła – od 1 zł!

Tegoroczny finał Orkiestry odbywa się pod hasłem „Żyj zdrowo w zdrowym świecie”. 29 stycznia WOŚP zagra głośno i radośnie zarówno w Polsce, jak i na całym świecie – a wszystko po to, żeby rozprawić się z sepsą. Zobaczcie poniżej filmik, w którym do udziału w wieluńskim finale WOŚP zachęca sam Jurek Owsiak. Będzie się działo!

R e k l a m a

ZOBACZ TEŻ

Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
R e k l a m a
R e k l a m a

SPOŁECZNOŚĆ

8,639fanówPolub nas
806obserwującychObserwuj
8obserwującychObserwuj

KOMENTOWANE

R e k l a m a

NAJNOWSZE

R e k l a m a
0
Podziel się swoją opiniąx