R e k l a m a

Wieluń: Dwaj pasażerowie opla wpadli z „kryształem”. Teraz grozi im więzienie

R e k l a m a

Wieluńscy kryminalni zatrzymali dwóch mężczyzn w wieku 30 i 31 lat podejrzanych o posiadanie środków odurzających. Sytuacja miała miejsce na ul. Okólnej w Wieluniu. Teraz obojgu groi do 3 lat pozbawienia wolności.

Policjanci z wydziału kryminalnego wieluńskiej komendy zajmujący się na co dzień zwalczaniem przestępczości narkotykowej uzyskali informacje, że osoby poruszające się oplem astrą mogą posiadać środki odurzające. W piątek, 3 lutego 2023 roku, policjanci zauważyli wytypowany samochód zaparkowany na ulicy Okólnej w Wieluniu.

R e k l a m a | Dalsza część artykułu pod reklamą

– Funkcjonariusze przez chwilę obserwowali pojazd oraz osoby, które nim przyjechały. Kiedy młodzi ludzie siedzący w pojeździe zaczęli się nerwowo zachowywać, policjanci postanowili sprawdzić, co jest tego przyczyną – relacjonuje asp. sztab. Katarzyna Grela z wieluńskiej policji. Jak dodaje, przypuszczenia stróżów prawa potwierdziły się.

– W trakcie przeszukania okazało się, że dwaj pasażerowie w wieku 30 i 31 lat posiadali przy sobie niewielkie ilości „kryształu”. Badanie narkotesterem potwierdziło, że zabezpieczone substancje należą do grupy metaamfetaminy – informuje asp. sztab. Grela.

Obaj młodzi mężczyźni zostali zatrzymani. Usłyszeli już zarzuty posiadania środków odurzających. Za tego typu przestępstwo grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności.

R e k l a m a

ZOBACZ TEŻ

R e k l a m a
Subskrybuj
Powiadom o
3 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Nie mam pytań.
1 rok temu

uzyskali informacje, że osoby poruszające się oplem astrą mogą posiadać środki odurzające.

Henryk Markoni
1 rok temu
Odpowiedź na komentarz użytkownika  Nie mam pytań.

Muszę do matki zadzwonić, żeby wzięła ojca Pandę, bo wpadnie.

Henryk Markoni
1 rok temu
Odpowiedź na komentarz użytkownika  Nie mam pytań.

No takie standardy w Wieluniu wyznaczone. Koleś po imieninach szwagra z 1,5 promila wsiada do autobusu i wiezie 40 osób. Jakiś inny komuś nachlany wjeżdża w bramę, inny w ogródek. Naćpane sebixy się po dzielni rozbijają. Nawet na jednokierunkowej nie możesz być bezpieczny, bo ci baba nachlana pod prąd wjedzie. Głupi portfel gruba baba zamiast zwrócić przy kasie sobie bierze do domu. Ile tam mogło być kasy? Z kartą rencisty-emeryta? 2137 PLN? Ot, normalne życie w Polsce gminnej. Od lat 90-tych takiej degrengolady nie widziałem. Przykład przyszedł z góry, od tego śmiesznego grubego pana, co galę pedofilów chciał urządzać ze swoim łysym przyjacielem. Nawet sobie na forum nie możesz podyskutować, jak cywilizowany człowiek, bo bezsilne łyse pały z kompleksem ojca ci zaczną grozić.

R e k l a m a
R e k l a m a

SPOŁECZNOŚĆ

8,557fanówPolub nas
802obserwującychObserwuj
8obserwującychObserwuj

KOMENTOWANE

R e k l a m a

NAJNOWSZE

R e k l a m a
3
0
Podziel się swoją opiniąx