R e k l a m a

Nowy repertuar kina Syrena. Na ekranie duety Asteriks i Obeliks oraz Ant-Man i Osa

R e k l a m a

„Asteriks i Obeliks: Imperium smoka” oraz „Ant-Man i Osa: Kwantomania” to hity kina Syrena w Wieluniu na najbliższy tydzień. Co jeszcze znalazło się w repertuarze? Sprawdźcie razem z nami.

Naszą podróż po repertuarze na najbliższe dni zaczynamy od filmów, które będą wyświetlane w dużej sali. Będą to m.in. „Asteriks i Obeliks: Imperium smoka” (familijny/komedia/przygodowy) oraz „Ant-Man i Osa: Kwantomania” (akcja/sci-fi) w wersji z dubbingiem lub napisami.

R e k l a m a | Dalsza część artykułu pod reklamą

Nie zabraknie też seansów w domowej atmosferze w sali kameralnej. Obejrzymy tam m.in. wspomniany już wcześniej film „Ant-Man i Osa: Kwantomania” w wersji 3D. Oprócz tego m.in.: „Magic Mike: Ostatni taniec” (dramat/komedia) oraz „Heaven in hell” (romans).

Będą też dwa filmy, które zostaną wyświetlone tylko raz. To „Przytul mnie. Poszukiwacze miodu” (animacja) oraz „W gorsecie” (dramat/biograficzny).

Szczegółowy repertuar na najbliższe dni wraz z cenami biletów znajdziecie poniżej:

R e k l a m a

ZOBACZ TEŻ

Subskrybuj
Powiadom o
1 Komentarz
Inline Feedbacks
View all comments
Henryk Markoni
1 rok temu

Moim zdaniem to nie ma tak, że dobrze albo że nie dobrze. Gdybym miał powiedzieć, co cenię w życiu najbardziej, powiedziałbym, że ludzi. Ekhm… Ludzi, którzy podali mi pomocną dłoń, kiedy sobie nie radziłem, kiedy byłem sam. I co ciekawe, to właśnie przypadkowe spotkania wpływają na nasze życie. Chodzi o to, że kiedy wyznaje się pewne wartości, nawet pozornie uniwersalne, bywa, że nie znajduje się zrozumienia, które by tak rzec, które pomaga się nam rozwijać. Ja miałem szczęście, by tak rzec, ponieważ je znalazłem. I dziękuję życiu. Dziękuję mu, życie to śpiew, życie to taniec, życie to miłość. Wielu ludzi pyta mnie o to samo, ale jak ty to robisz?, skąd czerpiesz tę radość? A ja odpowiadam, że to proste, to umiłowanie życia, to właśnie ono sprawia, że dzisiaj na przykład buduję maszyny, a jutro… kto wie, dlaczego by nie, oddam się pracy społecznej i będę ot, choćby sadzić… znaczy… marchew.

R e k l a m a
R e k l a m a

SPOŁECZNOŚĆ

8,647fanówPolub nas
807obserwującychObserwuj
8obserwującychObserwuj

KOMENTOWANE

R e k l a m a

NAJNOWSZE

R e k l a m a
1
0
Podziel się swoją opiniąx