R e k l a m a

Komisarz Mariusz Błaszczyk nowym p.o. komendanta Komisariatu Policji w Osjakowie

R e k l a m a

Komisarz Mariusz Błaszczyk został nowym pełniącym obowiązki komendanta Komisariatu Policji w Osjakowie. Uroczyste wręczenie rozkazu personalnego o powierzeniu pełnienia obowiązków miało miejsce 16 lutego 2023 roku na terenie jednostki w Osjakowie.

Rozkaz personalny o powierzeniu pełnienia obowiązków na stanowisku komendanta komisariatu w Osjakowie wręczył komisarzowi Mariuszowi Błaszczykowi p.o. Komendanta Powiatowego Policji w Wieluniu nadkom. Grzegorz Kurek. Szef wieluńskiej policji, wprowadzając w nowe obowiązki, pogratulował kom. Błaszczykowi awansu, życząc jednocześnie dalszych sukcesów zawodowych. 

R e k l a m a | Dalsza część artykułu pod reklamą

Komisarz Mariusz Błaszczyk służy w Policji od 2004 roku. Swoją drogę zawodową rozpoczął w Oddziale Prewencji Policji KWP w Łodzi. Od 2005 roku jest związany z Komendą Powiatową Policji w Wieluniu, gdzie zdobywał doświadczenie jako policjant prewencji, wydziału kryminalnego oraz dochodzeniowo śledczego. W latach 2015-2019 pełnił służbę w Komisariacie Policji w Osjakowie jako specjalista zespołu ds. kryminalnych. Z dniem 16 lutego 2023 roku powierzono mu pełnienie obowiązków na stanowisku komendanta Komisariatu Policji w Osjakowie.

R e k l a m a

ZOBACZ TEŻ

R e k l a m a
Subskrybuj
Powiadom o
1 Komentarz
Inline Feedbacks
View all comments
Henryk Markoni
1 rok temu

Gratulacje Panie Poruczniku.

R e k l a m a
R e k l a m a

SPOŁECZNOŚĆ

8,556fanówPolub nas
799obserwującychObserwuj
8obserwującychObserwuj

KOMENTOWANE

R e k l a m a

NAJNOWSZE

R e k l a m a
1
0
Podziel się swoją opiniąx