R e k l a m a

OSP Wieluń znów zaprasza na majówkę w centrum miasta. Atrakcji nie zabraknie

R e k l a m a

„Majówka z OSP Wieluń – kobieta w straży” to tytuł tegorocznego wydarzenia, które zaplanowano w sobotę, 29 kwietnia 2023 roku, o godzinie 15:00 na pl. Legionów w Wieluniu. To już drugi rok z rzędu, kiedy druhowie z Wielunia organizują tego rodzaju wydarzenie w centrum miasta.

– Chcemy pokazać, że straż pożarna to nie tylko mężczyźni, ale także kobiety, które działają na równi z innymi ratownikami. Tak samo pomagają, ratują życie i mienie ludzi. Chcemy zachęcić je do wstąpienia w szeregi tej formacji, dać odwagę do podjęcia tak ważnej decyzji – argumentują wybór nazwy tegorocznego wydarzenia strażacy z OSP Wieluń.

R e k l a m a | Dalsza część artykułu pod reklamą

Organizatorzy zapraszają na plac Legionów wszystkich mieszkańców Wielunia, fanatyków pożarnictwa, a przede wszystkim rodziny z dziećmi. – Przygotowaliśmy dla Was masę atrakcji, takich jak konkursy, loteria fantowa czy pokazy ratownictwa. Nie martwcie się także o zaplecze kulinarne, tutaj też was nie zawiedliśmy. Na Majówce z OSP Wieluń będzie możliwość zjedzenia kiełbasy z grilla – zapewniają strażacy.

Na wydarzenie zjadą się liczne zastępy straży pożarnych z terenu całego województwa. Niektóre z nich zaprezentują swoje umiejętności podczas pokazów ratownictwa.

Zobaczcie też, jak wyglądała majówka z OSP Wieluń w ubiegłym roku: Wielka strażacka majówka w Wieluniu. Pokazy, konkursy i szkolenia [ZDJĘCIA, FILMY]

R e k l a m a

ZOBACZ TEŻ

R e k l a m a
Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
R e k l a m a
R e k l a m a

SPOŁECZNOŚĆ

8,766fanówPolub nas
813obserwującychObserwuj
8obserwującychObserwuj

KOMENTOWANE

R e k l a m a

NAJNOWSZE

R e k l a m a
0
Podziel się swoją opiniąx