R e k l a m a

Nowa obwodnica Praszki jak tor wyścigowy. 29-latek pędził po niej 176 km/h

R e k l a m a

176 km/h na 90-tce to stanowczo za szybko. Taką prędkość zarejestrowali stróże prawa z oleskiej grupy SPEED na nowo otwartym odcinku obwodnicy Praszki. Kierowca z województwa łódzkiego został ukarany mandatem w kwocie 2.500 złotych oraz 15 punktami karnymi.

Pod koniec kwietnia policjanci z oleskiej grupy SPEED patrolowali nowo otwartą obwodnicę Praszki i Gorzowa Śląskiego, gdzie wspólny przebieg mają drogi krajowe nr 42 i 45. Około godz. 11:50 funkcjonariusze zarejestrowali niebezpieczną jazdę kierującego audi A4.

R e k l a m a | Dalsza część artykułu pod reklamą

– Samochód na obowiązującej „dziewięćdziesiątce” pędził z prędkością blisko 180 km/h. Funkcjonariusze natychmiast zareagowali i przerwali tę brawurową jazdę. Za kierownicą audi siedział 29-latek z województwa łódzkiego. Przekroczenie limitu prędkości kosztowało kierowcę 2.500 złotych mandatu i 15 punktów karnych – informuje asp. sztab. Stanisław Filak z oleskiej policji.

– Apelujemy o rozwagę na drodze i przypominamy, że nadmierna prędkość i brawura to wciąż jedna z głównych przyczyn zdarzeń drogowych. Nie ma taryfy ulgowej dla piratów drogowych. Kierowca łamiący przepisy ruchu drogowego stwarza zagrożenie życia i zdrowia zarówno swojego jak i innych uczestników ruchu – dodaje Stanisław Filak.

Warto zaznaczyć, że nowa trasa, pozwalająca kierowcom ominąć Praszkę i Gorzów Śląski, została otwarta pod koniec kwietnia tego roku. Więcej na ten temat: Obwodnica Praszki i Gorzowa Śląskiego już otwarta. Szybciej z Wielunia do Opola.

R e k l a m a

ZOBACZ TEŻ

R e k l a m a
Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
R e k l a m a
R e k l a m a

SPOŁECZNOŚĆ

8,694fanówPolub nas
805obserwującychObserwuj
8obserwującychObserwuj

KOMENTOWANE

R e k l a m a

NAJNOWSZE

R e k l a m a
0
Podziel się swoją opiniąx