R e k l a m a

Wieluń: Dwaj młodzi mężczyźni zatrzymani z narkotykami. Chodzi o marihuanę i mefedron

R e k l a m a

Dwóch mężczyzn w wieku 23 i 31 lat zatrzymali wieluńscy kryminalni w związku z posiadaniem środków odurzających. Jak się okazało, starszy z nich był poszukiwany listem gończym do odbycia kary pozbawienia wolności.

Kryminalni z wieluńskiej komendy sprawdzają wszelkie informacje o osobach mogących posiadać narkotyki. Tym razem trop doprowadził ich do dwóch młodych mieszkańców Wielunia. W piątek, 12 maja 2023 roku, stróże prawa podczas służby zwrócili uwagę na mężczyzn chowających się za garażami. Policjanci, chwilę ich obserwując, nabrali podejrzeń, że mogą posiadać środki odurzające.

R e k l a m a | Dalsza część artykułu pod reklamą

– Ich przypuszczenia potwierdziły się. Przy 31-latku funkcjonariusze zabezpieczyli niewielkie ilości suszu marihuany oraz dwie dilerki ze skrystalizowaną substancją. Wstępne badanie narkotesterem potwierdziło, że był to mefedron. Z kolei 23-latek miał przy sobie również niewielką ilość mefedronu. Obaj mężczyźni zostali zatrzymani – informuje asp. sztab. Katarzyna Grela z wieluńskiej policji. Jak dodaje, po sprawdzeniu w policyjnych systemach informatycznych okazało się, że 31-latek jest poszukiwany listem gończym do odbycia kary pozbawienia wolności.

Obaj mężczyźni usłyszeli zarzuty posiadania środków odurzających. Po przesłuchaniu starszy z nich przewieziony został do zakładu karnego, gdzie odbędzie zasądzoną karę pozbawienia wolności. Za posiadanie środków odurzających grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności.

R e k l a m a

ZOBACZ TEŻ

Subskrybuj
Powiadom o
1 Komentarz
Inline Feedbacks
View all comments
podpis
1 rok temu

Kryminalni z wieluńskiej komendy sprawdzają wszelkie informacje o osobach mogących posiadać narkotyki. Dużo krzycze na osiedlu

R e k l a m a
R e k l a m a

SPOŁECZNOŚĆ

8,753fanówPolub nas
809obserwującychObserwuj
8obserwującychObserwuj

KOMENTOWANE

R e k l a m a

NAJNOWSZE

R e k l a m a
1
0
Podziel się swoją opiniąx