R e k l a m a

Wieluń: W pijackim amoku zniszczył auto, dobijał się do drzwi mieszkania i groził kobiecie

R e k l a m a

Wieluńscy policjanci zatrzymali 23-latka, który usłyszał zarzuty zniszczenia samochodu oraz kierowania gróźb karalnych. Młody mężczyzna powybijał szyby w samochodzie, urwał lusterko i uszkodził karoserię. Potem zaczął dobijać się do drzwi mieszkania swojej znajomej i groził jej pozbawieniem życia.

Zgłoszenie o tym, że na ulicy POW w Wieluniu doszło do uszkodzenia samochodu, wpłynęło do wieluńskich policjantów w sobotę, 15 lipca 2023 roku. Skierowani na miejsce funkcjonariusze ustalili, że pijany 23-latek uszkodził audi, użytkowane przez jego znajomego. Mężczyzna powybijał szyby, uszkodził karoserię samochodu oraz urwał lusterko. Powstałe zniszczenia wyceniono na kwotę 4000 złotych.

R e k l a m a | Dalsza część artykułu pod reklamą

– Na tym jednak 23-latek nie poprzestał. Po całym zajściu poszedł do mieszkającej nieopodal znajomej i w pijackim amoku zaczął dobijać się do drzwi mieszkania, a ponadto groził jej pozbawieniem życia – relacjonuje asp. sztab. Katarzyna Grela z wieluńskiej policji. Jak dodaje, stróże prawa bardzo szybko po zdarzeniu zatrzymali dobrze znanego im 23-latka.

Mężczyzna miał już wcześniej konflikty z prawem. Po wytrzeźwieniu usłyszał zarzuty zniszczenia mienia oraz kierowania gróźb karalnych, a za swoje zachowanie będzie odpowiadał w warunkach recydywy. W przeszłości odpowiadał za podobne przestępstwa, w związku z czym grozi mu podwyższony wymiar kary. Prokurator zastosował wobec niego dozór policyjny.

R e k l a m a

ZOBACZ TEŻ

R e k l a m a
Subskrybuj
Powiadom o
5 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Henryk Markoni
1 rok temu

Osmogeneza, zapach fołków. Tepi ludzie nyślą, że jak ich zasczana babicia zwiędła i pachnie, to jest święta. Czułem dzieci sfajdane, które lepiej pachniały. Powodzenia.

Henryk Markoni
1 rok temu

Najgorzej jak się potem matki słucha. Nie może uwierzyć, przecież jej synek był taki dobry, wszystkim dzien dobry mówił. Jak się tych staruch bez zębów słucha, jak synka po śmierci bronia, to nawet mnie porusza.

Henryk Markoni
1 rok temu

Tych, co minsują pozdrawiam ciepłym moczem. Alkoholicy się wieszaja w pijackim amoku. Jak się ich zdejmuje, jak przeżyją i wytrzeźwieją to nawet nie pamiętają po co to zrobili. Po prostu byli smutni i nikt im w tym smutku nie pomógł.

Henryk Markoni
1 rok temu

W pijackim amoku, to mnie urzekło. Czasemm się wydaje, że każdy w Wieluniu jest w pijackim amoku. Ja wiem co ludzie robią w pijackim amoku i chętnie się tą informacją podzielę. Wieszają sie.

Henryk Markoni
1 rok temu

Każdy tam był, prawda? Nachlany wielunianin ze śmierdzącym kuprem, łysy łeb pewnie..Aż mi się śmiać przestało chcieć.

R e k l a m a
R e k l a m a

SPOŁECZNOŚĆ

8,760fanówPolub nas
811obserwującychObserwuj
8obserwującychObserwuj

KOMENTOWANE

R e k l a m a

NAJNOWSZE

R e k l a m a
5
0
Podziel się swoją opiniąx